fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-03-2014 / всі теми /  Херсон

Молодь в процесі виборів

Тренінговий модуль передбачає навчання молодіжних працівників, громадських активістів, представників громадських організацій, політичних партій іЗМІ з Херсонської та Миколаївської областей формам та механізмам громадського спостереження за ходом виборчого процесу та голосування виборців під час проведення позачергових виборів Президента України.

Всі учасники тренінгового модулю матимуть змогу оволодіти навичками проведення громадського моніторингу та спостереження за виборчим процесом в Україні та будуть забезпеченні роздатковими та методичними матеріалами.

Участь у тренінговому модулі є безкоштовною.

Треніговий модуль буде проходити 1213 квітня 2014 року у м.Херсон.

Відбір учасників тренінгового модуля здійснюється на конкурсній основі шляхом заповнення електроної форми http://clck.ru/98EU3 або доданого файлу (відправити на fspa.kherson@gmail.com (з приміткою «конкурсний відбір»)

Запоненні форми слід направити  до 02.04.2014

Результати конкурсу всім учасникам будуть повідомлені 05.04.2014

Організатори тренінгового модулю покривають наступні витрати учасників: проїзд учасників, харчування, проживання та роздаткові матеріали.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою fspa.kherson@gmail.com або до менеджера проекту Стоцького Анатолія за номером 095 277 80 91
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки