fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-12-2010 / всі теми /  м. Київ

«Молодь має стати агентом конструювання майбутнього»

17 грудня Кафедра політології Деканату філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Фундація імені Роберта Шумана (Бельгія) та ВМГО «Демократичний альянс» провели науково-практичну конференцію «Молодь та політика в контексті державотворення в Україні».

Серед доповідачів  був Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський. Він говорив про призначення молоді, передусім активної та організованої, в Українській державі. Наголосивши на магістральній меті Студреспубліки, яка полягає у входженні України до ТОП-20 розвинених країн світу, Вікнянський зазначив, що  це можливо лише в разі ставки на найкращих і здатних до мислення представників нового покоління, у протилежному ж випадку — державу чекає подальша утилізація. Саме тому держава Україна системно, в тому числі фінансово, має підтримувати активні молодіжні рухи. Отже, молодь має стати агентом освоєння та конструювання майбутнього. Яка саме молодь, чи за віковим принципом? — заглиблювався Вікнянський. — Молодь, це коли горять очі! Коли ще «кишка не тонка» гори звернути!».

Загалом у заході взяли участь столичні молоді викладачі, аспіранти, студенти, а в ролі доповідачів відомі експерти з зазначеної тематики та науковці Віктор Андрусів, Андрій Мішин, Олег Батрименко, Юрій Гаврилечко, Олександр Ярема, Віталій Шабунін, Олексій Толкачов та ін. Також учасники працювали у секціях.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки