fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-12-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Молоді потрібне житло

Павло Вікнянський узяв участь у нараді з приводу вирішення проблеми житла для молоді і підкреслив важливість більш відкритої позиції влади з цього питання та необхідність залучення можливостей організованої молоді. За підсумками наради підписаний відповідний протокол.

Нормативно-правова база щодо забезпечення житлом студентів і випускників вишів потребує вдосконалення та запровадження дієвих механізмів забезпечення житлом молоді в період її соціального становлення та незначних доходів. На цьому наголошували лідери громадських, у першу чергу студентських, організацій 4 грудня 2012р. під час наради з питань запровадження нових механізмів забезпечення молоді житлом.

У нараді взяли участь перший заступник Голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Євген Ісаєв, директор департаменту молоді та комунікації Держмолодьспорту Ігор Хохич, а також представники громадського сектору: Станіслав Куценко, Сергій Романюк, Володимир Грищенко, Олександр Тур, Максим Макарчук,  Микола Бичко, Денис Рудень, Дмитро Жданов та ін. Окрім Павла Вікнянського Студреспубліку також представляв експерт із будівництва та проектування Денис Лосєв. 

На думку Євгена Ісаєва, варто збільшити кількість тимчасового житла для молоді, як через формування фонду орендного житла, так і через будівництво нових і реконструкцію існуючих студентських гуртожитків; також збільшити увагу на проблемах житла для молоді в сільській місцевості.

В опрацьованому та підписаному протоколі за підсумками наради спеціальний акцент був зроблений на сприянні створенню молодіжних житлових комплексів, кооперативів і соціотехнополісів. Національний лідер Студреспубліки виступив із ідеєю щодо залучення до виконання даних робіт молодих підприємців із числа членів всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

Задля більш якісної взаємодії між державою та молодіжною громадськістю за ініціативи П.Вікнянського було запропоновано створити Молодіжну раду як дорадчий орган при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Як відомо, 14 листопада 2012 року, відбулася зустріч  Президента України Віктора Януковича зі студентськими лідерами, за результатами якої Президент України доручив Кабінету Міністрів залучити молодіжні організації до розгляду питань, пов’язаних із впровадженням нових організаційних і фінансово-кредитних механізмів забезпечення молоді житлом.

Протокол наради з питань запровадження нових організаційних і фінансово-кредитних механізмів забезпечення молоді житлом

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки