fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-06-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Молоді фахівці перейняли досвід роботи в PR і рекламі

1 червня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг із консалтингу, PR і комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців із PR і брендингу, стратегій і комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів, студентів. На почату тренінгу виступив Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.

Метою тренінгу був розвиток професійного потенціалу серед молоді, передача досвіду молодим фахівцям ОГС, галузі консалтингу, PR-технологій і брендингу, маркетингу та суспільних комунікацій.

Участь у роботі тренінгу взяли менеджери ОГС, менеджери консалтингових і бізнесових компаній, фахівці з PR, брендингу, зв’язків із громадськістю, прес-секретарі, маркетологи, арт-директори, студенти.

Відкрив роботу тренінгу Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, який виступив із вітальним словом. У своєму виступі Вікнянський презентував учасникам драфт Стратегії-2050 для України, напрацьований під час організаційно-діяльнісної гри в рамках реалізації проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього» та побажав учасникам тренінгу успіхів, віри в себе та в майбутнє. Також участь у тренінгу взяла активістка Київського осередку Студреспубліки Юлія Мельникова.

 

Продовжив роботу тренінгу Президент компанії «Bohush Communication», спеціаліст PR-технологій у політиці та бізнесі Денис Богуш, який виступив перед учасниками з тренінговою програмою «Стратегічні комунікації PR у бізнесі». Генеральний директор компанії «Михайлов і партнери Україна» Таїсія Стадніченко поділилася досвідом у галузі кризових комунікацій і виступила з темою «Антикризові комунікації і чи можна підготуватися до криз?».

Завершила роботу тренінгу керуючий партнер Групи компаній «Рост», експерт Студреспубліки Альона Сібірякова з темою «Стратегії брендингу», де учасникам були продемонстровані приклади яскравих, найуспішніших кампаній по створенню та розвитку брендів. Тренінг завершився інтерактивним вікториною-розіграшем від Альони Сібірякової, де учасникам були запропоновані чотири питання, на які потрібно було знайти креативну відповідь. Переможець отримав фірмову футболку від компанії «Rost Brand» та авторську книгу «Україна. Точка G» із автографом авторки.

Під час роботи тренінгу учасники отримали практичні поради від провідних експертів PR і комунікацій, отримали відповіді на питання, знайшли нових друзів та однодумців, придбали необхідну літературу. Всім учасникам було вручено сертифікати.

Організатором тренінгу виступив Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».

Генеральним партнером  ВМГО «Студентська республіка».

Партнери: Піцерія «Челентано», компанія  «Rost Brand», компанія «Bohush Communication», компанія «Михайлов і партнери Україна».

Драфт Стратегії-2050 для України

Презентація Альони Сібірякової

Презентація Таїсії Стадніченко
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Ледчак