fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-01-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Ми є «кастою» активу студентства

Кращі представники студентської молоді Запоріжжя взяли участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України», який пройшов 26 січня 2015р. у приміщенні Запорізької облдержадміністрації. Перемогу здобув студент Запорізького національного університету Вадим Клименко. Організатор проекту — Студреспубліка [+ відео].

Участь у конкурсі взяло близько 60 студентів, із яких було відібрано 18 фіналістів, які змагалися у 6 номінаціях. Усі конкурсанти були такі різні: у кожного аналітика свій погляд і точка зору на події, процеси; у кожного громадського діяча своя улюблена справа життя; у дизайнера — особистий стиль виконання; медійники вкладали частину себе у роботу, аби подати це глядачу; кожен програміст зробив свій внесок на вдосконалення нашого робочого процесу. Але є те, що нас безумовно обєднує ми є «кастою» активу студентства, які роблять життя сповненим веселощів, нових витворів та ідей.

Переможцями в номінаціях стали:

• «Кращий студент програміст» Володимир Войко (Запорізький національний університет);
• «Кращий студент аналітик» Олена Струк (Запорізький національний університет);
• «Кращий студент медійник» Олег Скаржинський (Запорізький національний університет);
• «Кращий студент дизайнер» Станіслав Ковальський (Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій);
• «Кращий студент–громадський діяч» Анна Колесник (Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій).

Найкращі результати показав студент Запорізького національного університету Вадим Клименко, який представлятиме Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий студент України».

Звернулася до всіх учасників, переможців конкурсу і начальниця управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова. Вона привітала присутніх із Днем студента та подякувала всім за активну життєву позицію.

Вітаємо всіх переможців і ми. Бажаємо досягнення нових вершин, самовдосконалення, жаги до життя й успіхів! Памятайте, майбутнє за нами!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Клунько