fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Маємо працювати разом

20476246_1876788779251494_6980956146315270532_nСтудентський магістрат Дніпропетровщини провів відкритий діалог на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Дніпропетровщини» разом із представниками освіти від ОДА та молоддю, під час якого обговорили основні пріоритети та шлях до індустріалізації освіти в регіоні.

Дніпровські представники влади роблять кроки до розуміння необхідності розвитку освіти та здійснення нової індустріалізації в регіоні, тому вони долучаються до проектів, обговорень, які проводять студреспубліканці області. Про що говорили 2 серпня 2017р. — нижче. 

На захід було запрошено начальницю управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської ОДА Любов Кравченко та заступницю начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти–начальницю відділу науки вищої освіти та атестаційної експертизи Дніпропетровської ОДА Ірину Шумік, а також менеджера навчального IT-центру Level Up Івана Аксьоненка, який до того ж є студреспубліканцем.

Між освітянами та молоддю розгорілася запекла дискусія: хто ж має мотивувати школярів розвивати свої таланти та здібності — школа чи батьки. Дійшли компромісу — маємо працювати разом. Було зазначено, що необхідно розвивати в майбутніх випускниках шкіл і вишів вміння мислити креативно, а не тільки «зубрити», адже ідеї — це те, що нам треба, аби розвивати потенціал регіону.

20479868_1876788685918170_4123646153772115027_n

Андрій Іваницький, Студмер Дніпропетровщини-2017/2018, підняв питання інфляції освіти на фоні швидкого розвитку суспільства (дипломи нині цінуються значно менше, аніж раніше), а також зазначив, що багато молоді працює зараз не по спеціальності, через неправильно обрану професію. 

Ірина Шумік розповіла, що регіону не вистачає кваліфікованих спеціалістів із непопулярних нині технічних спеціальностей, адже за підсумками цьогорічної вступної кампанії на гуманітарні спеціальності конкурс значно вищий, ніж на точні науки. Зазначила, що потрібно заохочувати молодь до вибору технічних спеціальностей, аби забезпечити Дніпропетровщину першокласними робітниками.

На зустрічі також піднімалися питання позашкільної та неформальної освіти, які зараз грають одну з ключових ролей у формуванні подальшого вибору професії та спеціальності. Дійшли одного спільного висновку — потрібні суттєві зміни у системі освіти, аби учням і студентам було реально цікаво вчитися. І саме ця тема буде підніматися в подальшому. Ми сподіваємося, що представники влади візьмуть зауваження молоді для подальшого використання в роботі.

А ми продовжимо працювати над важливою тематикою вже на фіналі Студреспубліки, який пройде 24-27 серпня під Очаковом. Долучайтеся до нашої дискусії і ви, але не забудьте пройти онлайн-реєстрацію:

Animation-SR




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки