fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Майбутнє: від мрії до реального плану дій. Дніпропетровськ

Учора, 10 серпня 2013р., відбулося фінальне зібрання дніпропетровської молоді за участі республіканця, депутата Жовтневої районної ради міста Дніпропетровська Олександра Пономаренка. З самого початку атмосфера на засіданні була невимушеною та дуже дружньою. Кожен учасник пропонував багато цікавих ідей і стратегій, стосовно подальшого розвитку Української держави. 

Ще раз одностайно було наголошено на тому, що майбутнє нашої країни — за новим молодим поколінням, яке підтримує активну громадянську позицію, проявляє небайдужість до заходів, спрямованих на покращення рівня життя в Україні та розвитку її населення у цілому.

Тому ми активно обговорювали питання, щодо проведення найближчим у нашому місті разноманітних заходів і конкурсів, спрямованих на відкриття та подальше творче зростання молодих українських талантів.

Також обговорювалася проблема соціальної підтримки студентів регіону після закінчення ними вишів. Адже зараз масовим стало явище виїзду української молоді у столицю або навіть за кордон у пошуках роботи [про це говорив Владислав Усенко].

Це дуже погано, оскільки зараз серед нас є багато обдарованих молодих людей, які просто не можуть знайти застосування своїм талантам і вмінням на Батьківщині. Тож було висунуто їдею активного фінансування подальшого професійного розвитку молодих українських спеціалістів, привернення інвестицій для викуплення творчих та їнтелектуальних проектів наших талановитих студентів [про це говорив Дмитро Подварчанський].

 

Розроблявся і план виділення коштів на будівництво соцільного житла для молодих сімей регіону та розвиток областей України у цілому. Але основною темою нашої розмови, звичайно, було обговорення організаційних питань щодо участі в фіналі ювілейної Студреспубліки. Нами був розроблений пакет пропозицій до Стратегії-2050 для України, участі в політичній грі, висувалося багато цікавих ідей стосовно шляхів виведення нашої держави на гідне місце у рейтингу найрозвиненіших країн світу [про це говорила Вікторія Тютєрєва].

Депутат Жовтневої районної ради міста Дніпропетровська Олександр Пономаренко та Студентський мер Дніпропетровська Вікторія Тютєрєва

Методом «мозкового штурму» ми змогли зібрати багато цікавих ідей, які у майбутньому, на нашу думку, змогли б стати у нагоді юному поколінню політиків. У першу чергу було наголошено на екологічній проблемі в України, обговорювалися шляхи її вирішення та способи збереження чистого довкілля нашої країні у майбутньому. Також обговорювалося багато інших різноманітних питань у різних сферах суспільного життя.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровського ТО ВМГО "Студентська республіка"