fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-08-2009 / всі теми /  Україна

Маfія обрала переможця

Ну що ж! Досягла свого фіналу найзапекліша боротьба мафіозних кланів, які зібралися на узбережжі Чорного моря, щоб довести хто з них кращий і заслуговує на звання Переможець Всеукраїнського турніру зі «Студентської мафії», котрий відбувся на фіналі Студреспубліки-2009.

Шлях до перемоги був не з легких! Адже бажаючих показати себе було за півсотні! Кожної ночі засідання клубу Мафії розпочиналися о 00.00 і тривали до перших півнів! Але півфінали пройшли не всі! І омріяне місце в десятці кращих зайняли: Melomaniac, Dibrova, Ness, Santino, Vito, Красная шапочка, Bogdanoid, Lily, Кровава Мері, X-man.

Тут почалися справжні перегони на витривалість, вправність стріляти, логіку, інтелект, театралізацію власних почуттів, вміння розпізнавати неправду! Цілу ніч тривала запекла боротьба і о 5.45 визначилось ім’я кращого з кращих, коли на почесне звання претендували клани з усієї України, найвправнішим майстром своєї справи став Ярослав Покотило, нік — Dibrova (м. Вінниця).

Варто також сказати, що паралельно проходили перегони за звання кращого ведучого інтелектуально-розважальної гри «Студентська Мафія». Ним став Роман Марченко, також вінничанин.

Що ж, прозвучав фінальний свисток… Усі нагороди та призи роздано… Мафіозі роз’їхалися по своїм маєткам… Та затишшя не на довго…

Маfія не спить… Вона стежить за тобою…

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко, куратор суб-фесту "Студентська Мафія"