fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

«М РОК» зайняв усі керівні посади на цьогорічній Студреспубліці в Івано–Франківську

 

26 червня 2010 року в м.Івано-Франківську відбувся регіональний етап мульти-фестивалю Студреспубліка-2010. Цей проект вражає своєю масштабністю та зацікавленістю у всіх регіонах України. Івано-Франківськ не став виключенням. У зв’язку з погодними умовами заплановане проведення Студреспубліки на літній сцені в парку ім.Шевченка прийшлося скасувати і перенести в приміщення «Парк-готелю», однак це зовсім не вплинуло на активність учасників і кінцевий результат гри.

За місця в Студентському магістраті та звання Студентського мера цього року боролися чотири студентські команди: УСС, ОК, МРОК і «Тhe best». Попередньо заявили про свою участь 7 команд. 2 — не з’явилися через проливні дощі, а капітан іншої — зняв команду із боротьби через недостатню кількість учасників.

Команда УСС (початкова назва — «Успіх, Секс, Свобода») з презентації своєї програми зробила театральну постановку. Учасники Студреспубліки стали свідками того, як думка народу впливає на зміну напрямку діяльності партії і як лідер лише після однієї, але дуже наполегливої розмови з своїм виборцем йде на компроміс у своїй промові. Однак перемогти на виборах партії УСС це не допомогло. Провівши виборчу кампанію та вдало створивши блок, команда під назвою «М РОК» перемогла на Студреспубліці-2010 в Івано-Франківську. ЇЇ голова – Святослав Никорович (студент 2 курсу Прикарпатського національного університету) став мером Студреспубліки-2010, а колеги по організації зайняли більшість місць у магістраті.

Як прокоментував для ЗМІ новообраний мер Святослав Никорович: «Студреспубліка є одним із небагатьох шансів, де можна проявити себе в ролі влади. Не зважаючи на віртуальність, конкурс доволі серйозний. Планування своєї програми, формування команди та інші завдання лишень піднімають рівень відповідальності. І мені дуже приємно, що саме нам  мені і моїй команді, довірилась більша частина учасників».

Життя країни Студреспубліка доповнювали цікаві суб-фестивалі: зокрема, конкурс краси «Перша леді». Переможницею стала Віра Коцюруба, студентка 3 курсу Івано–Франківського національного технічного університету нафти і газу. Новообрана леді була надзвичайно вражена і щаслива з того, що представляти честь області на всеукраїнському рівні довірили саме їй. Чемпіонат з гри «Мафія» провів голова Маф–клубу Івано–Франківська Олександр Полійчук. Гра пройшла просто на «ура», доречі, мафії вдалося виграти обидві гри. Політичні дебати підняли теми: «Чи наша освіта — належної якості», «Хабарництво у вишах викоренити неможливо», «Вся вища освіта повинна бути платною». Кращим дебатером визнали Ольгу Гуляк (студентку 2 курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника). До команди, що перемогла на дебатах увійшли Ольга Гуляк та Роман Павлушинський. Тренінг на тему конфліктність і спілкування, який провела Ірина Давиденко, психолог та тренер «Школи лідерів», був єдиним розвантаженням цього дня для учасників і організаторів (і для мене в тому числі:)).

Як відмітив представник Міжнародного оргкомітету з підготовки та проведення програми «Студентська республіка-2010», лідер Чернігівського середовища Студреспубліки та НДЛМ Олександр Щерба: «Особливістю івано-франківської Студреспубліки є те, що вперше за історію проекту на цій землі  він був організований представницями прекрасної статі». 

Не дивлячись на напружену обстановку організаторам все ж таки вдавалося зберігати самовладання, що сприяло позитивному налаштуванню учасників протягом цілого дня. Ось так все пройшло…

Магістрат та мер вибрані, звіти написані. Здавалося б усе! Нарешті довгоочікуваний відпочинок! Але ж ні, починаємо готуватися до фінального, всеукраїнського етапу Студреспубліки в Криму! Там і побачимося:)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, депутат Студентського парламенту України, голова оргкомітету Студреспубліки в Івано–Франківській області