fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-09-2011 / всі теми /  Україна

life:) – офіційний мобільний партнер Студентської республіки


Оператор life:) у рамках співпраці з організаторами проекту «Студреспубліка-2011» надав послуги мобільного зв’язку, підтримавши ініціативну студентську молодь. Проект «Студреспубліка» – це соціальна, розважальна та розвиваюча програма, яка користується великою популярністю серед студентів України.

«Ми раді стати партнером такого унікального для України проекту, як «Студреспубліка», — зазначає Оксана Рудюк, начальник департаменту зовнішніх і корпоративних зв’язків life:). — Місія проекту – виховання покоління свідомих лідерів для України – не могла не знайти відгук у нашій компанії, яка завжди готова підтримати у своїх соціальних ініціативах молодь, і зокрема студентські починання». 

Проект охоплює широке коло молодих, перш за все, студентських лідерів усіх регіонів України. Формат«Студреспубліки» — модель повноцінної країни з усіма її атрибутами, а також мульти-фестиваль, у рамках якого проходять численні конкурси, інтелектуальні ігри, семінари, тренінги, дебати, розважальні заходи.

«Нам дуже приємно, що український мобільний оператор life:) погодився виступити партнером нашого проекту, — говорить національний лідер «Студреспубліки» Павло Вікнянський. — Ми впевнені, що завдяки підтримці life:) ми зможемо реалізувати багато яскравих проектів, спрямованих на розвиток молодого покоління українців, і сподіваємося на тривалу й плідну співпрацю».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр life:)