fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-08-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Квестери будували міста майбутнього з піску

Квест-чемпіонат на Студреспубліці вже давно став традиційним суб-фестивалем, що приносить не тільки задоволення, але й фізично загартовує.

Цьогорічний чемпіонат відрізнявся новою командою квест-майстрів, які змістили гру в бік більшого спілкування з модераторами, рольовим наповненням.

Участь у квест-чемпіонаті взяли 6 команд:
— Запоріжжя,
— Чернігів,
— Миколаїв,
— Дніпропетровськ,
— Донецьк,
— Севастополь.

Головною ідеєю квесту була «Побудова міста майбутнього», тому учасники змушені були вживатися в ролі будівельників та архітекторів. Першого дня вони допомагали молодому студерспубліканцеві, який приїхав будувати місто майбутнього, знайти місце роботи, де жити. Поспілкувавшись з головним архітектором, учасники створювали план корпусу №2 у деталях та з вимірюванням квадратури кожної кімнати. Після будували скелі. Створювали подвір’я з сірників.

Вночі команд чекали найбільш складні завдання на увагу ― необхідно було розрахувати кількість клітинок по кожному кольору з усієї їх кількості у 3 тисячі.

А завершився квест-чемпіонат побудовою «Міста майбутнього» з піску на пляжі, де команди змогли проявити всю свою фантазію та напівзабуті з дитинства вміння творити замки з піску.

Отож, перемогу здобула команда з Чернігова, лише на кілька балів опередивши команду з Миколаєва. А Станіслав Мокшин з Миколаєва отримав звання «Найкращого квест гравця».

Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако