fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-09-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Кубок КВН: і смішно, і грішно

Відгомонів фінал Студреспубліки-2012 і стало якось сумно… Але не потрібно забувати скільки вона подарувала нам нових знайомств, позитивних емоцій, яскравих спогадів, а декому навіть справжнє кохання. І що ми точно будемо пам’ятати завжди, так це яскраву подію мульти-фесту — «Кубок КВН» Студреспубліки-2012.

Кубок пройшов у дуже дружній атмосфері з найсправедливішим журі та бурхливою підтримкою глядачів. За звання чемпіона Студреспубліки змагались: м. Вінниця — команда КВН «Оргазм», м. Дніпропетровськ — команда КВН «Великолепная Двадцатипятипятёрка», м. Кіровоград — команда КВН «Маленькая наивность», м. Суми — команда КВН «Люди – ЗВЕЗДА», м. Донецьк — команда КВН «Сборная Донбасса» та команда КВН міста Запоріжжя.

Команди зійшлись в веселому бою з жартами та сміхом, який тривав протягом двох конкурсів: фрістайлу та розминки з залом. У фрістайлі всі показали вищий клас, особливо глядачам запам’ятались фронтмен команди з міста Дніпропетровська Василій  АТБшний і мініатюра «Гонитва в Венеції» «Сборной Донбасса». Найкращою відповіддю на розминці була визнана відповідь міста Суми команди КВН «Люди – ЗВЕЗДА»:

— Что такое хорошо, а что такое плохо?

— Хорошо — это когда вам на Студреспублике выдают пачку презервативов, а плохо — это когда вы с этой пачкой презервативов едете домой.

Врешті-решт перемогу здобула команда КВН із міста Донецька «Сборная Донбасса», з чим ми і вітаємо хлопців! Ви справжні молодці і ми сподіваємось, що це далеко не остання перемога, так тримати!

Але це ще не все, сумління нам просто не дозволяє не згадати про ще одну чудову команду КВН, яка представляла місто Чернівці, хлопці по стану здоров’я, на жаль, не змогли  взяти участь у боротьбі за чемпіонство, проте на церемонії закриття фіналу Студреспубліки-2012 вони показали всю силу і потужність чернівецького гумору, за що їм велика подяка.

З нетерпінням чекаємо на наступну Студреспубліку і на нові оригінальні команди.

Щастя, благополуччя і нехай в холодильнику у вас завжди стоїть свіжий борщ, а на робочому столі  фото з друзями зі Студреспубліки.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юрій Мурашковський