fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-05-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Круті, молоді, енергійні!

Shcherba20-21 травня 2016р. на базі Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя пройшла «Школа студентського самоврядування». Це перший в Ніжині курс тренінгів, організований Студентським магістратом і мером нашого регіону Катериною Кривуцею.

Упродовж 2-х днів учасники заходу мали змогу відвідати семінари з тем самоврядування, проектного менеджменту та роботи з медіа. Також було прочитано лекції про закон, про освіту та корупційні схеми у вишах, що безперечно є невід’ємною частиною навчання в університеті. Деякі деталі — далі.

Під час перерви учасники могли обговорити хвилюючі їх питання з лекторами чи колегами, насолоджуючись смаколиками на кава-брейках.

Анастасія Красновид зазначає: «Завдяки тренінгу в мене з’явилися нові, корисні знайомства! Всі поради від експертів я вже застосовую на практиці! Такі тренінги надихають мене навчатися та займатися громадською діяльністю. З нетерпіння очікую майбутніх навчань».

Хотілося б зазначити, що Настя вперше завітала на подібний захід студреспубліканців, але вже пакує валізи на регіональний етап Студреспубліки. Вікторія і Владислав, ще одні наші учасники, теж були новачками. «Тренінги перевершили всі очікування, виявилися дуже цікавими та корисними. Нітрохи не шкодую про витрачений час. Вважаю, що мета тренінгів була цілком реалізована та досягнута. Для себе я зробила чимало висновків саме після відвідування подібних заходів», — поділилася Віка. Влад підтримав і подякував організаторам за таку важливу інформацію, яку він сподівається активно використовувати в житті і пообіцяв приїхати на регіональний етап Чернігівської Студреспубліки вже з командою друзів.

GedrovichНе засмутилась і затята студреспубліканка Юлія Зотікова, яка є депутатом магістрату області-2014/2015. Дівчина сказала: «Було дійсно круто. Нас було небагато, але це лише сприяло кращому розумінню поданого матеріалу. Круті, молоді, енергійні лектори активно, творчо залучали нас до обговорень. Головним для мене, коли я йшла на ШСС, було вміти застосувати здобуті знамя на практиці. Я задоволена, бо mission completed. Побільше б таких подій у нашому місті, адже інформація дійсно корисна для сучасного студента та й молоді загалом. Дякую, чекаю ще!»

Окремо хотілося б поговорити про наших лекторів: Олександр Щерба — один із лідерів Студреспубліки, перший заступник голови Українського молодіжного форуму, підприємець; Андрій Гедрович — один із лідерів Чернігівської Студреспубліки, бізнес-консультант; Антон Приходько — голова Чернігівського ОО ВМГО «Студентська республіка», директор мережі Центру здорового життя Level Up, які розказали про самоврядування та роботу вишів; Анастасія Улюшева — журналістка «Громадського телебачення: Чернігів», координаторка організаційного розвитку громадської організації, прочитала цікаву лекцію про пропаганду в ЗМІ.

Організатори ще раз дякують усім присутнім за участь у ШСС. Сподіваємось на подальшу активну співпрацю. Ми не кажемо «Прощавайте!», ми кажемо «До побачення на Чернігівській регіональній Студреспубліці-2016!»

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Храмова