fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-11-2019 / всі теми /  м. Київ

Круглий стіл: Питання студентської самоорганізації в КПІ — прогресивні кейси та реалії сьогодення

Питання самоорганізації студентства та молоді в університеті є не лише частиною планування дозвілля, але й необхідною складовою ефективного навчального процесу. З метою конструктивної дискусії про способи та шляхи організації студентської активності 29 листопада 2019р. пройде круглий стіл на тему: «Питання студентської самоорганізації в КПІ, Україні та світі – прогресивні кейси та реалії сьогодення». Запрошуємо!

На території Київського національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться обговорення питання студентської самоорганізації з прогресивними студентськими лідер(к)ами, активіст(к)ами й експерт(к)ами. Як долучитись до обговорення – далі.

Молодь ы студентство в Україні завжди відігравали значну роль у державотворчих процесах та становленні незалежної України. Студентство у всьому світі – локомотив прогресивних змін та один із найбільш зацікавлених у прогресивному майбутньому прошарків суспільства.

Але останнім часом можна спостерігати тенденції в молодіжній спільноті, що не можуть не насторожувати. Це і високий рівень міграції молоді з України, і значна зайнятість на тимчасових роботах під час навчання, та й останні освітні, скажімо так, реформи як, наприклад, стипендіальна, впевненості не надають, все більше сприяють поширенню пасивності й апатії, а інколи просто не залишають часу та зусиль на самореалізацію.

Тому постає питання організації такого ефективного навчального процесу, після якого молодь, ставши компетентними спеціаліст(к)ами, буде націлена на розбудову своєї країни на засадах прогресу та модернізації, що важливо, буде максимально включена у суспільні процеси.

Одним із важливих факторів такого розвитку є питання самоорганізації студентства, створення середовища, де можна навчитись лідерським якостям, навичкам організаційної роботи, втілити свої сміливі ідеї та проекти. Така діяльність сприятиме максимально ефективному навчальному процесу.

Ми абсолютно впевнені, що КПІ має бути прикладом конструктивного студентського лідерства та задавати приклад для студентства всього Києва, а то й України. З цією метою, а також вивчення прогресивних кейсів у світі, запрошуємо 29 листопада небайдужих студентів/ок, лідерів/ок студентського самоврядування, представників/ць адміністрації університету, профспілок, студентських організацій тощо до участі у круглому столі на тему: «Питання студентської самоорганізації в КПІ, Україні та світі – прогресивні кейси та реалії сьогодення».

Даний майданчик – це зона свободи, без цензури, але конструктивного обговорення, з повагою один до одного. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

За детальнішою інформацією звертайся до Віктора Карпілова, 098 294 94 12.

Організатори: «Студентська республіка КПІ», Київська Студреспубліка.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: «Студентська республіка КПІ»