fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-07-2009 / всі теми /  АР Крим

Кримська Студреспубліка — відбулась!

Ось вона! Довгоочікувана, кримська, літня… Які ще слова потрібні щоб якомога яскравіше її описати — “Студентська республіка”!

На офіційному відкритті керівник гри Олег Севельєв повідомив, що зараз у республіці повний тоталітаризм і що вся влада належить тільки йому. І тільки тут всі звернули увагу, що мешканці мають різні кольори паспортів. І ніхто надалі не мав права на виборах голосувати за кандидата в мери або партію, яка мала такий же колір, як у нього самого. Учасники гри отримали конституцію — гра розпочалась!

Одразу після відкриття відбулися дебати для бажаючих спробувати та зрозуміти систему їх проведення. Зібралася майже третина всіх мешканців Студреспубліки, що приємно здивувало організаторів. Трохи пізніше розпочався півфінал офіційних дебатів. Наступного дня відбувся фінал. Словесна битва була довгою та напруженою, адже чи можна так просто відповісти на питання: «Студреспубліка — це добре чи погано?». І тільки додаткове питання допомогло визначити переможця.

У ніч першого дня діючий парламент на підставі конституції відновив свою владу та відмінив тоталітаризм.
 
На другий день, після сніданку, всі зібралися на пляжі, щоб позмагатися в улюбленішій зі всіх спортивних ігор — ВВС — водні види спорту. Учасників очікувала естафета та індивідуальні перегони. Нарешті «буйки» — по одному учаснику від команди зайняли свої позиції у глибинах моря та жалісливо спостерігали як до них, захекавшись та швидко борсаючись всіма кінцівками у воді, наближались учасники естафети. Хтось з них хутко дістався буйка та повернув на берег, хтось ще був на півшляху, а когось підступні хвилі віднесли зовсім в інший напрямок. Після відбулися індивідуальні перегони для дівчат та хлопців. Вболівальники тільки й спостерігали як учасники ВВС вивалювалися з моря на берег та щасливі або не дуже посміхалися!
 
Після цього всі бажаючі ще раз мали змогу випробувати фізичні та, звичайно, еластичні можливості свого тіла, погравши у Твістер.
Протягом двох днів проходили змагання з футболу та волейболу.
 
Другого дня ніч почалася раніше ніж того вимагала природа… Адже на полювання вийшла мафія… Гра розпочалась після того, як ведуча пояснила правила та відбувся показовий турнір червоних та чорних. А далі досвідчені та недуже мафіозі кожну ніч виходили на полювання…
 
Опівночі чорні сили почали заповнювати студмістечко, може й не зовсім чорні, але мешканці зі своїх будинків вибігали: хто з чорними вусами, хто був розмальований у чорно-білі кольори — усі намагалися бути якомога більше схожими на піратів — це було перше завдання квесту, який розпочався на межі другого та третього днів. Отримавши підказки, пірати кинулись до моря, щоб пройти своє посвячення — пірнути у нічну розбурхану морську воду та отримати ключ до наступного кроку… а далі була гадалка, приховані коди та медпункт! Не можна не згадати, як майже четверта частина всіх команд-учасниць переплутала медпункт з кабінетом директора бази, на якій проходив захід і перевернула там догори дном усі папери, усе, що могло містити в собі підказку!
 
Третього дня команди мали змогу згадати шкільну програму — прийняти участь у брейн-рингу. Але чи то школярі у нас зараз такі розумні… питання мешканцям республіки давалися не легко. Та загалом захід пройшов з великим ентузіазмом та зацікавленістю усіх команд!
 
Після обіду почалася активна агітація партій — наближалися вибори. Цього року у політичній грі змагалися дві партії — «Ша-ра-ра» медичного університету та «Без цукру» — об’єднана партія команд Таврійського національного та Аграрного університетів. Кандидатів у Студентські мери було три. Агітаційна символіка була розклеєна на усіх можливих для цього містах… І ось відбулась головна подія усіх трьох днів — магістрат та мер обрані!
 
Студентським мером, обраним на Кримській “Студентській республіці-2009”, стала Рубель Анна. 
До складу студентського магістрату увійшли:
1. Луценко Марія
2. Бережной Антон
3. Давидова Даша
4. Додь Олег
5. Габер Анна
6. Куртєєв Кирилл
7. Буднік Станислава
8. Бринюк Євген
9. Дятел Оля
10. Дворецька Олександра
 
 
Увечері на урочистому закритті були підведені підсумки усіх трьох днів. У цей же час чотири гарні та талановиті кримські красуні змагалися за титул «Перша леді» Студреспубліки—2009. Наприкінці усі мешканці зібрались у коло, щоб разом заспівати під гітару гімн “Студентської республіки”.
 
Та після офіційного закриття на студентів очікували свічки, вогнище, через яке кожний перестрибнув на щастя та здоров’я, та лісна квітка папороті, яка виконує всі бажання…
 
Отже очікувана подія відбулась! І можна з упевненістю сказати що кожен учасник поїхав, узявши з собою щось цінне: нові знайомства, цікавий досвід та незабутньо проведений час!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оля Дятел