fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-09-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Кращий студент України» – доведи, що ти кращий!

Плідна діяльність кожної людини
заслуговує на визнання та винагороду!
KSUАгов! Привіт! Ну що? Ти ще не чув? Тривають вишівські та регіональні етапи проведення «Кращого студента України-2012». Саме ти маєш унікальну можливість заявити про себе на всю країну.

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу. 

Є питання з приводу деталей регіонального етапу конкурсу? Зв’яжіться з регіональним координатором «Кращого студента України» у твоєму регіоні.

Якщо ти розумний, активний, комунікабельний студент, маєш цікавий проект, який  давно мрієш представити всім, тоді «Кращий студент України» — саме та програма, де ти зможеш себе проявити найкраще.

Як відомо, кожен із студентів  може показати  свої таланти та вміння  в певній сфері, саме тому «Кращий студент України» надає тобі можливість самому обрати цю сферу, тобто номінацію конкурсу.

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

● Кращий студент України (комплексна характеристика);

● Кращий студент-аналітик України;

● Кращий студент-громадський діяч України;

● Кращий студент-дизайнер України;

● Кращий студент-медійник України;

● Кращий студент-науковець України;

● Кращий студент-програміст України;

● Кращий студент-спортсмен України. 

Ти можеш взяти участь у одній або у кількох номінаціях одразу, це вирішувати тільки тобі, але, перш за все, потрібно пройти обов’язкову, однак дуже просту онлайн-реєстрацію!

Також фішкою цього року для номінації «Кращий студент України» (комплексна характеристика) є виконання соціального проекту «Три добрі справи» (необхідно зробити соціально значимі 3 добрі справи для свого вишу, міста та для того, кому це дійсно необхідно), а результат представити у вигляді відео-ролика тривалістю до 3 хв.

Поспішай! Саме завдяки проекту «Кращий студент України» ти можеш змінити своє життя, розкритися по-іншому, показати хто ти є насправді всім оточуючим і самому перевірити свої можливості! Коли ж ще можна у житті ризикувати та пробувати себе в чомусь новому, якщо не в студентські роки?

Тож не барися, реєструйся, візьми участь у проекті і доведи, що саме ТИ — кращий!

Ми віримо в те, що плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду! Тому й твоя участь у конкурсі не омине нашої уваги.  

Зроби крок назустріч своїй мрії! 

У рамках конкурсу «Кращий студент України» проходить конкурс студентських проектів від косметичної компанії «Біокон» (із чудовими призами).

 

За довідками звертатися: (044) 529-13-75

З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк (097) 883 22 26, vira_andriyuk@ukr.net brandmanager@studrespublika.com

З організаційних питань: менеджер проектів Ольга Коваленко (067) 234  01  94

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
П
артнери: косметична компанія «Біокон», телекомпанія «ТВі», інформаційне агентство «Наголос».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки