fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-12-2009 / всі теми /  Тернопіль

Кращий студент Тернополя

14 грудня 2009 року в Тернополі в нічному клубі ‘IBIZZA‘ відбувся регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Перемогли одразу 2 студента.

Організаторами виступили Тернопільська ОО НДЛМ і регіональний оргкомітет «Студентської республіки» за сприяння головного управління у справах туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопільської облдержадміністрації. В даному заході прийняли участь виші Тернопільської області різних форм власності.

Конкурс проводився у форматі Comedy Club, тобто не у вигляді «совєтского саюзу» (визначення кращих шляхом анкетування без підтверджуючих джерел інформації), а у формі прозорого, публічного виступу кожного конкурсанта згідно положення та сценарію та визначення неупередженого, незалежного та компетентного журі.

Сам конкурс складався із п’яти завдань:

  • I конкурс — презентація свого вишу та себе особисто, як студента (усна форма, мульти-презентація, відеоролик);

  • II конкурс — кращий день і казус, дотеп в моєму виші (можна задіювати додатково студентів свого навчального закладу);

  • III конкурс — студент-ерудит (запитання-відповідь);

  • IV конкурс — «Якщо б я став керівником свого вишу» (як би ти змінив навчально- виховний процес в кращу сторону);

  • V конкурс — «Алло, ми шукаємо таланти» (виконання конкурсантом концертного номера, обмежень немає).

У цих завданнях, на думку авторів та організаторів, кожен студент отримав можливість відкрити себе повністю і довести усім присутнім, що саме він кращий і здатен це довести на всеукраїнському фіналі конкурсу.

Дане дійство пройшло в клубній обстановці, паузи між конкурсами заповнювались різноманітними виступами лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів вишів, які приймали участь у заході.

Завершився конкурс святковим фейерверком і вирішальним вердиктом журі, серед самих, самих кращих студентських вождів був оголошений переможець — студент Тернопільського національного економічного університету Олександр Запольський. Рішенням на правах організатора Володимир Заверуха, який ще задовго до конкурсу, на стадії підготовки, зумів підмітити самих активних, було оголошено ще одну переможницю — студентку Тернопільського національного технічного університету Марію Басюк.

Організатори Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» — ВМГО «Студентська республіка» і НДЛМ за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха