fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-12-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Кращі студенти Києва — перспектива нашої столиці

30 листопада 2013р. у Київському нічному клубі «Beton» пройшов столичний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2013». Саме в цей день було визначено  кращих із кращих у номінаціях. Комплексну ж характеристику виборов «наушник» Олександр Гаврилюк.

Для того, щоб взяти участь у заході кожен із учасників мав підготувати презентацію власних проектів. Найкращі учасники (вони ж і презентували свої роботи) обирались експертами й оголошувались під час проведення самого конкурсу. Такий підхід був дуже хвилюючим і для учасників, і для організаторів, адже готувалися до презентації усі, а хто презентуватиме – залишалося таємницею.

Всі очікували насиченої програми, адже для того, щоб отримати заповітну перемогу та стати найкращим у рідному місті конкурсантам довелося максимально продемонструвати свої таланти та здібності, показати, що саме вони гідні найвищої відзнаки та заслуговують на визнання.

У конкурі загалом взяло участь понад 100 учасників із різних вишів Києва. Розпочався студентський вечір із яскравих конкурсів ведучого Олександра Шадрова: «Хто найрозумніший», «Знайомство на раз, два, три», «Вгадай слово», «Матрос».

  

Офіційне відкриття розпочалося з виступів лідерки Київської Студреспубліки Людмили Рудкевич і членів журі. Традиційно пролунав гімн Студреспубліки.

Тим часом за столом вже зайняли свої місця учасники журі конкурсу: Марія Богуслав — координатор ‘Skills academy’, Олександр Щерба — один із лідерів Студреспубліки, Тетяна Кавуненко — журналіст, Людмила Рудкевич — лідерка Київської Студреспубліки. Чекали що до складу журі ввійде і представник Всеукраїнського благодійного фонду Ю.Деревянка — Богдан Гребенюк та, на жаль, ситуація в столиці не дала можливості пану Богдану взяти участь в оцінюванні прогресивних студентів.

І тут почалося найскладніше та найцікавіше для учасників, глядачів і журі. Першими до виступу було запрошено претендентів на звання «Кращого студента-громадського діяча Києва». Спочатку виступала Анжеліка Іванова, студентка Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана. Вона презентувала на розгляд публіки проект «Всеукраїнський студентський канал StudTV». Інша учасниця — Дарина Полінська, студентка Київського університету права Національної академії наук України представила проект «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», який стосується співпраці та підтримки дитячого будинку «Колиска дитячої надії» студентами вишу. Поліна є керівником цього проекту вже другий рік поспіль.

 

Далі презентували власні надбання студенти, що претендували на звання «Кращого студента-науковця Києва». Оцінювали презентацію Ігора Скирди (Національний авіаційний університет), що досліджував канали супутникового зв’язку (авіаційний електрозв’язок), навігаційну інфраструктуру (авіація), глобальні навігаційні супутникові системи (авіація), безпілотні літальні апарати (авіація). Антон Головаченко (Національний авіаційний університет) усіх просто приголомшив, оскільки створив MARC (Medical Army Robotic Custom) — робототехніку, що допомагала б інвалідам, людям літнього віку, усім, в кого є проблеми з опорно-руховим апаратом почувати себе максимально комфортно, мати змогу рухатися, як й інші звичайні люди. Антон також учасник VІІІ Міжнародного конкурсу молодіжних інновацій та розробок «Новий час». На звання «Кращого студента-науковця Києва» також претендував Станіслав Устінов (Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця), що досліджував ураження бронхолегеневої системи у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (пульмонологія), біоміметичні тканини на чіпах для вивчення дії ліків (нанофармакологія), особливості впливу іонізуючого випромінювання на перебіг артеріальної гіпертензії (кардіологія).


 

В номінації «Кращий студент-спортсмен Києва» презентували свої перемоги: Євгеній Степанчук, студент Київського національного торговельно-економічного університету, що брав участь у чемпіонаті  України й отримав І і ІІІ місце, Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту 2013р. (м. Калі, Колумбія), здобув ІІІ місце; Роман Цикерда — студент Таращанського агротехнічного коледжу ім. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка, учасник Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів вищих навчальних закладів; Андрій Дончук, студент Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана, що був учасником велосипедних змагань (Аматорська ліга ‘Cross country‘). Вражаючим фактором для журі стало те, що студенти-спортсмени мали також ідеї соціальних проектів і реалізовували їх.

  

Серед «Кращих студентів-дизайнерів Києва» презентували свої роботи Олесь Панасюк, студент Київського національного торговельно-економічного університету, автор дизайну серії книг «Цілодобово» й ін., Валерія Косаченко, студентка Національного авіаційного університету, що розробила дизайн-концепцію офісних меблів зі стільцями–трансформерами, Вероніка Пономаренко, студентка Національного авіаційного університету, вона виконала дизайн інтер’єрів офісних приміщень для офісів креативних компаній.

 
 

Протягом усього вечора кращі з кращих радували всіх гостей своїми здобутками. Особливо хочеться відзначити підготовку до конкурсу Олександра Гаврилюка. Яскрава ідея відео переможця надихнула аудиторію на одностайні аплодисменти, а напрацювання Юлії Боровиченко заслужили на додаткову увагу.

Творчими замальовками приємно дивував дует «Валюшка», ведучий не давав спокою ні на хвилинку, заздалегідь підготувавши для всіх інтелектуальні та веселі конкурси, був щедрим на подарунки для переможців. У кінці вечора виступили сучасні молодіжні гурти ‘AUDA CITY‘ і «Так надо».

 

На  закінчення Марія Прохорова, Студентський мер м.Києва, що приклала чимало зусиль для організації конкурсу, виступила з привітанням учасників і побажанням подальших успіхів для ще більших перемог. Марія Богуслав, член журі, висловила подяку всім учасникам, організаторам і партнерам за чудову програму. Людмила Рудкевич привітала переможців і запросила до співпраці у лавах Студреспубліки.

І ось довгоочікуване оголошення переможців і вручення нагород!

Вітаємо!

Кращий студентпрограмістДмитро Янчук (Київський національний університет культури і мистецтв);
Кращий студент-аналітикЮлія Боровиченко (Київський національний торговельно-економічний університет);
Кращий студент-медійникЕвеліна Яворська (Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця);
Кращий студент-громадський діяч — Анжеліка Іванова (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана);
Кращий студент-науковець Ігор Цекирда (Національний авіаційний університет);
Кращий студент-спортсменЄвген Степанчук (Київський національний торговельно-економічний університет);
Кращий студент–дизайнерВалерія Косаченко (Національний авіаційний університет);
Кращий студент (комплексна характеристика)Олександр Гаврилюк (Національний авіаційний університет).

Спеціальну номінацію журі ще одному «Кращому студенту-науковцю Києва» Антону Головаченку.

Всі переможці отримали подарунки від організаторів і партнерів: кубки, свідоцтва та подяки, грамоти, путівки на відпочинок, запрошення на зустріч із народним депутатом України Юрієм Дерев’янком, освітню програму «Почни власну справу» та чудові  книги.

 

Вечір завершився піснею «Україна» у виконанні гурту «Так надо».

Організатор конкурсу: Київська Студреспубліка.

Співорганізатор: Молодіжний творчий центр ‘Inspiration‘.

Наші партнери: Департамент освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка, нічний клуб ‘Beton‘, Black Energy, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич