fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-09-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Краса об’єднає Україну — стверджують учасниці «Першої Леді»

Ось і завершилось літо. На вулиці наступила золота осінь, яка вважається однією із найромантичніших пір року, але в нашій пам’яті до сих пір бурлять найнезабутніші миттєвості останніх днів літа — це півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2014», переможницею якого стала вінничанка Інна Огороднічук.

Цьогоріч, незважаючи на всі трагічні події, які відбуваються в країні, участь у конкурсі краси взяли дівчата з різних куточків України, починаючи з самих найвідаленіших західних рубежів (Закарпаття, Буковина) до сонячних і теплих (Херсон). Адже конкурс проходив під гаслом «Краса об’єднає Україну!».

У програмі підготовки до конкурсу було проведено чимало заходів, запланованих організаторами. Після приїзду учасниць на конкурс відбувся вечір знайомств за участю дівчат і командою Міжнародного оргкомітету конкурсу, де красуні мали змогу обмінятись сувенірами між собою, які символізували кожен регіон звідки вони прибули, поділитись своїми враженнями та спогадами з регіональних етапів конкурсів краси, довідатись чимало цікавої та корисної інформації  від організаторів. Далі дівчата готували виходи, брали участь у пляжних фотосесіях.


Напередодні конкурсу учасниці мали можливість продемонструвати свої таланти, до речі, різноманітністю і оригінальністю вони приємно вразили не тільки членів журі та гостей вечірки, але й самих організаторів, які за доволі вже немалу історію проведення конкурсів багато чого бачили. Також красуні презентували власний соціальний проект, який реалізовували для покращення становища в Україні. Під час цієї вечірки дівчата продемонстрували свої кулінарні таланти, через приготування та презентацію гастрономічних шедеврів, які надалі смакували члени журі для того, щоб визначити найкращих господарочок, якість витворів яких впливали на кінцевий вердикт.


Під час закриття фіналу Студреспубліки-2014 учасниці «Першої Леді» постали в повній красі перед членами журі та всією фінальною Студреспублікою. Сам конкурс пройшов дуже фєєрично, враховуючи влучно підібрані колекції одягу, вдало поставлені виходи дівчат, професійність візажу та перукарського мистецтва.

Оцінювали красу, розум і харизму учасниць члени вельмишановного журі:

1. Павло Вікнянський — Національний лідер Студреспубліки, співзасновник ТМ «Перша Леді», голова журі;
2.
Володимир Заверуха співзасновник ТМ «Перша Леді»;
3.
Валерія Прокопенко — «Перша Леді Студреспубліки-2013»;
4. Олександр Ктиторчук — найкращий фотохудожник України;
5. Іван Афанасьєв — учасник гурту TwoVoices (переможцi «X-Фактор»)
;
6. Іван Фаріонов — власник туркомплексу «Чорномор-Космос».

За підсумками непростій боротьбі корону «Першої Леді» одягла студентка Технологічно-промисловий коледжу Вінницького національного аграрного університету Інна Огороднічук. «Леді глядацьких симпатій» стала Альона Чибіряк із Сум, титулом «Перша Леді Інтернет» за підсумками голосування на сайті Студреспубліки нагороджена представниця Закарпаття Марина Прісняк, а нову номінацію, яку цього року вперше було представлено на конкурсі краси — «Леді талант», повезла на сонячну Херсонщину Катерина Вялова.


Всі дівчата отримали пам’ятні дипломи та кубки, а також чудові косметичні подарунки від партнерів Студреспубліки — компаній Proсter&Gamble та «БІОКОН». Переможниці отримали сертифікати на пошиття одягу від компанії Grom. А «Першій Леді» в додаток було ще вручено сукню від дизайнера Анастасії Іванової та планшет Impression.

Щиро дякуємо команді підготовки конкурсу: голові оргкомітету, Національному лідеру Студреспубліки Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, бренд-менеджеру Вірі Андріюк, менеджеру конкурсу Валерії Прокопенко, фотографу Максиму Мотайлу, хореографу-постановнику Олені Пінаєвій, режисеру Анастасії Бабієнко, перукарям-візажистам Наталії Зеленській і Катерині Кардаш.

Вітаємо всіх конкурсанток і бажаємо їм гідно представити себе та відстояти честь власного регіону на фіналі конкурсу краси особистості «Перша Леді-2013/2014».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха