fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2008 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Країна завтрашнього дня

Мрієш про власний кабінет у Київраді, але не маєш солідних зв’язків? Завжди хотів започаткувати особистий бізнес з вироблення дизайнерських кулькових ручок, та про стартовий капітал годі й мріяти? «Студентська республіка» здійснить найбожевільніші мрії! Сьогодні ти студент, завтра – голова Нацбанку!

Замість епіграфу. Сучасне суспільство часто не дає студентові змоги відчути себе повноцінною частиною громади, яка має право голосу й можливість приймати рішення. Студентську молодь не сприймають всерйоз – починаючи від виборчого процесу, де основна ставка робиться на прошарок населення пенсійного віку, закінчуючи працевлаштуванням, де молодих спеціалістів без досвіду роботи нерідко використовують у власних інтересах. «Студентська республіка» — модель країни нового покоління, у якій основні державотворчі процеси формуються та контролюються саме молоддю.

Прояви себе!. Народившись 10 років тому, сьогодні «Студентська Республіка» уявляє собою мульти-фестиваль, що одночасно проходить у багатьох регіонах України. Наприкінці літа на березі моря відбувається апофеозний фестиваль всеукраїнського масштабу, на яку збираються найактивніші студенти з усієї держави. Регіональні ж фестивалі стають своєрідними віддзеркаленнями моделей суспільства, представлених у кожному місті. Політичні перипетії, підприємницька діяльність, грошові інвестиції, біржі з працевлаштування – усі реалії «дорослого» повсякденного життя знаходять тут своє  відображення. Цікаво, що поспостерігати за перебігом подій на фестивалі приходять представники провладної верхівки – зокрема політики з Міністерства освіти та науки України та Управління у справах сім’ї та молоді КМДА. На території «Студентської республіки» можна заробляти гроші у місцевій валюті, просувати свою кандидатуру до парламенту, боротися за імпровізоване крісло Студентського Мера, реєструвати підприємства, абощо. Інший варіант – влаштуватися до одного з місцевих інформаційних видань і на легальних основах стежити за найпікантнішими подробицями життя в державі. А можна просто налагодити в сусідніх кущах виробництво фальшивих купюр і забезпечити собі безтурботне існування. Головна принада «Студентської республіки» в тому, що кожен може відшукати власний шлях до Олімпу успіху.

Субфестивальне розмаїття. Окрім цього, мешканцям держави пропонується сила-силенна розваг різної тематики, де кожен може відшукати те, що йому до душі. Привабливі дівчата мають змогу врятувати світ своєю красою, позмагатися за подорож до Карпат та просто потішити себе увагою чоловіків під час конкурсу «Перша леді», що проходитиме за підтримки магазину «Квіткова садиба» та кіномодельного агентства «NEO». А от найкрасивішого чоловіка «Студентської республіки» цього року не обратимуть. Шкода – хлопці у стрінгах являли собою вельми цікаве видовище. Інтелектуально-психологічна гра «Мафія» у рамках фестивалю триває принаймні цілодобово – про це свідчать нестихаючі оплески за гральним столом, що часом заважають спати. «Нічна туса» передбачає спекотні танці у мінімальному одязі, несподівані знайомства і незабутній світанок, щедро розфарбований барвистою гамою емоцій. Синтез фізичних навичок та логічних здібностей допоможе якнайяскравіше проявити себе у «Квесті». А ті, хто люблять та вміють переконливо й красиво доводити свою думку, запрошуються до «Дебатів».

Що новенького? Цього року організатори столичного фестивалю запровадили кілька нововведень у форматі. Зокрема, зникла необхідність займатися кропіткою фізичною працею, щоб заробити жалюгідну суму грошей на їжу та побутові потреби. Відтепер місцевий Національний банк люб’язно пропонує кредити на реалізацію надзвичайних та креативних ідей.

Пам’ятаючи про те, що релігія стала приводом для багатьох війн, організатори створили лише одну релігію. Однак усі мешканці держави мають суворо дотримуватися правил, встановлених Верховним Богом Студентської республіки. Навіть реєстрації політичних партій потребують Божого благословення.

З огляду на романтичність, притаманну студентським рокам, було запроваджено реєстрацію весілля. Студенти зможуть поєднувати свої долі не тільки з обранцями, але й з предметами та цілком емпіричними поняттями – починаючи від улюбленої книги чи кульбаби, закінчуючи журналістикою чи логікою.

Насправді, «Студентська республіка» – не тільки цілодобова конкуренція та заробіток. Це посиденьки біля нічного вогнища, зустрічі ранніх літніх світанків, знайомі з дитинства пісні під гітару, мрії, що збулися вже сьогодні, прохолодний пісок на пальцях та вічне літо в серці.

Студентство – найшаленіша пора. «Студентська республіка» вдесяте доводить це.
27-29 червня регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» пройде у парку «Партизанської слави».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: а1