fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-03-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Стань новою зіркою сучасної літератури

Stud-Konkurs+Bondarenko_afisha_A121 березня 2018р. о 16:00 у Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва (М «Політехнічний інститут», пр-т Перемоги 25 «а») відбудеться Конкурс студентської поезії «Молодість. Любов. Весна», присвячений Всесвітньому дню поезії. Студреспубліка є партнером конкурсу та запрошує талановитих студентів і студенток узяти участь. Якщо ви пишете вірші, то до 20.00 19 березня подавайте заявки на участь.

Візьміть участь у конкурсі студентської поезії, це шанс проявити себе і потрапити на очі авторитетним видавцям і видатним митцям. Далі інформація — як подати заявку і хто буде визначати найкращих.

Головний організатор проекту — Видавництво «Саміт-Книга» дає можливість не лише молодим письменникам і письменницям показувати свої таланти за допомогою видання книг, але й хоче підтримати творчу студентську молодь. Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді.

Студенти та студентки читатимуть власні твори, професійне журі відбере найкращі з них. До складу журі конкурсу входять:

  • Яна Біленко директорка Центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва;
  • Станіслав Бондаренко — головний редактор газети «Літературна Україна»;
  • Павло Вікнянський лідер республіканців України;
  • Володимир Даниленко – український письменник-прозаїк, критик, літературознавець, голова Київської міської організації Національної спілки письменників України;
  • Олексій Кононенко – український поет, письменник, журналіст, директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України, заслужений діяч мистецтв України;
  • Леся Мудрак – українська письменниця, критикеса, громадська діячка, кандидатка філологічних наук;
  • Іван Степурін видавець.

Заявки подавати (стислу інформацію про себе та посилання на твори) до 20.00 19 березня на e-пошту: office@studrespublika.com. Довідки: (044) 529-13-75.

Учасники й учасниці можуть прийти на конкурс зі своїми друзями та подругами, які зможуть їх підтримати. Крім того, серед гостей будуть присутні вже відомі творчі особистості, які зможуть запросити конкурсантів і конкурсанток виступити на своїх творчих вечорах.

Під час програми конкурсу плануються виступи відомих митців.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Видавництва «Саміт-Книга»