fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Київська Студреспубліка: шлях у 15 років

28-30 червня 2013р. накрила хвилею прогресивне студентство та небайдужу молодь ювілейна Київська Студреспубліка-2013. Отож, заявляємо вибори Київського мера відбулися! Студенти зробили свій вибір. Київ отримав нову студентську владу! Як ми жили? Як студенти обирали нового Київського мера та магістрат? Цікаво? Спробуємо вгамувати вашу спрагу [+ відео].

27 червня заселилася технічна група оргкомітету мульти-фестивалю й о 3-й ранку Труханів острів («шведське містечко») прийняв іншу частину організаторів. Що тут коїлося! Будувались основні вежі міста, споруджувалась сцена, огороджувалась територія — так  готувалось місто до прийому своїх жителів. О 7-й КПП (пункт реєстрації) почав перепис перших студреспубліканців-2013, видавалися паспорти, проводився інструктаж із техніки безпеки та видавалися палатки і… почалося будівництво студентського містечка. Десь о 8-й приїхав як завжди організований «КРОК», як не дивно, але студенти працюють разом зі своїми керівниками. Беріть приклад!

 

Будувалось місто до 12.00, чекаємо відкриття Студреспубліки, представлення команд та організаторів і тут, як… як завжди на День молоді – дощ!

У природи немає поганої погоди! Тож жителі відклали відкриття на 14.00.

Паралельно з 11 ранку стартував спортивно-журналістський проект «Республікада».

Перше змагання з лазертагу провели постійні партнери Студреспубліки – ВСК Полігон «Альфа». Завжди лазертаг об’єднує більшу частину студентів.

 

Протягом дня студреспубліканцям не давали спокою: конкурс на краще облаштування студмістечка (переможці – студенти КРОКу), арт-квест та спорудження символу Студреспубліки-2013 від Анастасії Костенко, настільні ігри Alias, Dixit, Tower від івент-компанії «Виклик!», майстер-клас для журналістів – учасників «Республікади», «Школа журналістики», початок ‘Рolitical game та ‘Bussines game, спортивно-журналістське змагання «Республікада», сесії, де намагалися зрозуміти, що ж можна змінити у нашому місті: «Майбутнє Києва: від мрії до реального плану дій», відкрите тренування від Вогняного театру «Атар»: сценрух та основи володіння вогняним шестом, майстер-клас «Цілеутворення та правильна постановка цілей» від Олександра Галаніна (UPgrade), майстер-клас «Перша медична допомога» та динамічна спортивно-розважальна гра від КМО «Червоний Хрест».

День пройшов швидко, знову готуємось до відкриття, тільки до офіційного, з гімном Студреспубліки та привітанням студреспубліканців від офіційних осіб! Та… дощ полив, як із відра. Розумні студенти й оргкомітет не розгубилися – гайда дивитися фільми до Території «Шатер» і грати в інтелектуальну гру «Мафія». Так допівночі й пройшов перший день Київської Студреспубліки.

Підкреслимо, що протягом першого дня Київську Студреспубліку відвідав Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, а також інші представники Міжнародного оргкомітету – Ольга Коваленко та Віра Андріюк.

Другий день був просто неперевершеним: і погода вдалася, і активно реєструвалися ігрові партії та підприємства, і жителі Студреспубліки здружилися та знайшли спільні інтереси.

Ранок розпочався з танцювальної аеробіки від фітнес-ліги ‘Pole Stars’. Потім були оголошені тендери на державні закупівлі: найкраще фото організаторів (700 умовних одиниць (у.о.) Київської Студреспубліки), прибирання території (2500 у.о. Київської Студреспубліки), створення рекламної агенції (2000 у.о. Київської Студреспубліки, тендер на переміщення сцени (5000 у.о. Київської Студреспубліки). Було створено 10 підприємств, які вчилися писати бізнес-плани. Це і масажний кабінет, казино, дискотека, рекламна агенція, міське державне підприємство з розвитку економіки й ін. Реалістичний бізнес-план був лише у двох підприємств. А це вже результат того, що студенти вміло поєднують цікаві та рухливі ігри поруч із інтелектуальною діяльністю.

Цілісінький день точилася політична боротьба між представниками трьох ігрових партій: «Об’єднання студентів ВНЗ м. Києва», «Морський движ» та «Великі перегони». Вчасно зареєструвалася партія «Об’єднання студентів ВНЗ м. Києва», «Морський движ» збилися з графіку, а «Великі перегони», здавалося, найорганізованіша партія, що їхала на Студреспубліку повністю підготовлена – розкололася. Мабуть, майбутні депутати Студентського магістрату м. Києва не поділили портфелі. Тож і точилася боротьба – зовнішньо та внутрішньопартійна.

«Республікада» весь день запалювала спортивні та журналістські серця та додавала духу змагання в нашому ігровому містечку: дартс, алімат, теніс, стрімке та динамічне торнадо від ВЦФЗН «Спорт для всіх». Учасники «Республікади» – журналісти як справжнісінькі спортсмени, писали про перебіг змагань.

Відкрите тренування від Вогняного театру «Атар»: сценрух та основи володіння вогнним шестом вже другий рік поспіль дивують жителів нашого міста.

Продовжувались і захоплювали розумників настільні ігри: Activity, Dobble, Pentago від івент-компанії «Виклик!».

Компанія «Деспект» проводила інтерактивне заняття для любителів гарно одягатися та слідкувати за собою. Враження учасники отримали неперевершені та й знання вагомі. Тепер зустрічатимемо їх на вулицях міста ще моднішими, адже вони побували на Київській Студреспубліці!

Постійні партнери Київської Студреспубліки – Кампанія А21 дарувала жителям модні татушки. Це не просто тату – сенс тату й інтерактивної бесіди: «Боротьба з рабством в ХХІ сторіччі», полягає в приверненні уваги саме студентів, молоді до проблеми рабства у наш, здавалось, мирний час. З огляду на це Київ – найскладніше місто в Україні, бо тут процвітає як внутрішнє, так і зовнішнє рабство. Тому наші партнери надали всю необхідну інформацію зацікавленим студентам у цікавій та ненів’язливій формі, щоб молодь була озброєна перед обличчям «ворога».

Вже о 12.30 розпочався брифінг між двома кандидатами у Студмери, партії яких на той час були зареєстровані – Марією Прохоровою (НАУ) та Рустамом Савранським (НАДУ). Цілу годину кандидати відповідали на гострі питання жителів Київської Студреспубліки. Зі сторони здалося, що переконливішою та правдивішою була Марія.

Ближче до вечора до нас завітали наші поважні партнери від Представництва ООН в Україні та ВЕГО «МАМА-86», що влаштували фото-майданчик і провели для учасників майстер-клас із підготовки та проведення квесту. Учасники майстер-класу отримали домашнє завдання та підготували квест для зустрічі наступного ранку на Студреспубліці! В квест «Знайди скарб на воді» грали всі.

Вперше на Київську Студреспубліку завітав Театр «Поет» із постановкою «Андреленовый эликсир» і з майстер-класом із написання віршів від Андрія Грязова. Вірші декламувала Студентський міністр культури Марта Андрійович. Територія «Шатер» зібрала повну залу глядачів.

Вечір пропонує нам кульмінацію – вибори Студентського мера та магістрату м. Києва! Виборча комісія прослідкувала, щоб вибори пройшли без фальсифікацій. Щоправда, ходили чутки про підкупи громадян Володимиром Ковалем (у.о. Київської Студреспубліки) та все ж їх спростували.

Голосування проводилося на КПП, були бюлетені, зачинена кабінка для голосування, скринька…

Жителі Студреспубліки зробили свій вибір! Тож вітайте переможців! Студентським мером ювілейної київської Студреспубліки-2013 стала Марія Прохорова (партія «Об’єднання студентів вишів м. Києва», НАУ). Склад депутатів Студентського магістрату м.Києва: Юрій Погребняк, Сергій Чапля, Володимир Коваль (партія «Об’єднання студентів вишів м. Києва», КНУ ім. Т.Г.Шевченка), Артем Ніколенко, Ольга Руденко (партія «Об’єднання студентів вишів м. Києва», УДУФМТ), Рустам Савранський (партія «Водний движ», НАДУ при Президентові України), Юлія Жданова, Марина Чиж (партія «Великі перегони», КРОК), Анна Кондратьева, Ірина Адрага (партія «Об’єднання студентів вишів м. Києва», КДАВТ).

Святкувати перемогу новообраній київській студентській владі було веселіше з вечірньою програмою: конкурс краси особистості «Перша Леді» Києва, Містер Студреспубліки, КВН від МГО «Київський КВН». Усі переможці отримали приємні призи від партнерів Студреспубліки.

Потім оголошення результатів виборів, представлення депутатів Студмагістрату та Студмера Києва та вручення цінних подарунків і довгоочікувана церемонія нагородження переможців Київського регіонального мульти-фестивалю Студреспубліка-2013!

А завершився студреспубліканський вечір другого дня просто відривним виступом наших друзів – ACDC Train, фаєр-шоу на піску від театру «Атар». Захоплююче вогняне та музичне видовище майже до ранку не давало спати учасникам Студреспубліки!

Третій день знову розпочався з танцювальної аеробіки від фітнес-ліги Pole Stars.

Усі дуже хочуть спати, але поволі піднімаються та на зарядці заряджаються!

Щойно завершилась аеробіка, а вже тут як тут організатори квесту – наші партнери Представництво ООН в Україні, ВЕГО «МАМА-86» та учасники майстер-класу – організатори студентського квесту: «Знайди скарб на воді». І… поїхали! Квест у самому запалі! Шукають скарб, бігають, метушаться учасники квесту.

Після квесту розгорнувся екологічний проект і масове згортання табору. Учасники Студреспубліки поспішали продовжити святкування Дня молоді, але вже на центральній площі столиці. На Хрещатику зібралися фіналісти спортивно-журналістського проекту «Республікада» – відбувався фінал: перегони на візках, перетягування канату та ще багато цікавинок чекали на переможців від ВЦФЗН «Спорт для всіх» та Студреспубліки. Відбулося на сцені нагородження новообраної студентської влади: Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а також переможців «Республікади».

А на Майдані Незалежності, на центральній сцені столиці, була нагороджена Людмила Рудкевич, лідерка Київської Студреспубліки, голова Громадської ради з питань молодіжного руху при Департаменті освіти і науки, молоді та спорту (КМДА) за активну участь у розвитку молодіжного руху в м.Києві. «НВС ТРЕВЕЛ ГРУП» завжди пітримує громадські молодіжні ініціативи. Не стало випадковим і цьогорічне святкування Дня молоді. Директор з розвитку компанії  «NVS TRAVEL GROUP», Людмила Лукіна вручила Людмилі Рудкевич диплом із туристичною поїздкою до Франції. Бажаємо подальших перемог і Людмилі, і компанії «NVS TRAVEL GROUP»!

Доречі, перша програма «Студентська республіка» була проведена саме в Києві ще у 1998 році, з нашого міста розпочалася велика історію цього чудово дійства, яке на сьогодні переросто у наймасштабніший захід України із 15-річною історією. І ми цим пишаємося! На Студреспубліці відчиняються двері до справжнього яскравого майбутнього. Це шанс досягти успіху в житті, це твоя дорога до неймовірних знайомств і реалізації серйозних проектів. Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!

Під час Студреспубліки ми прожили три чудові, усміхнені, драйвові та схвильовані дні. Амбітні учасники здобули перемогу. Тепер готуємо амбітну делегацію для перемоги під час фіналу ювілейної Студреспубліки в Криму!

То як, ви з нами? 

Київський регіональний етап мульти-фестивалю Студреспубліка-2013 проводиться за фінансової підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА).

Організатори: Київська Студреспубліка.

Наші партнери та друзі: Кампанія А21, Представництво ООН В Україні, студія танців і фітнесу ‘INSE‘, фітнес-ліга Pole Stars‘, ВЕГО «МАМА-86», івент компанії «Виклик!», ACDC Train, cr. center Inspiration, ВСК «Полигон Альфа», Вогняний театр «Атар», МГО «Київський КВН», Гурт Farvater, Громадська рада з питань молодіжного руху, ВЦФЗН «Спорт для всіх», Театр «Поет», Проект: «Живі відносини», КМО «Червоний Хрест», Upgrade, Дует «Квартет», Пейнтбольний клуб «Ведмеді», Lucky Look, STUD MP, СРК м.Києва, Київська державна академія водного транспорту ім.П.Конашевича-Сагайдачного, «КРОК», ТОВ «Піцилія», МОУ, кожен учасник та організатор.

Комфортні та безпечні умови жителям Київської ювілейної Студреспубліки-2013 забезпечували КП «Плесо».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки