fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-12-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Новим роком і Різдвом Христовим!

10906311_792124740824801_8411257075073870744_nДорогі друзі, республіканці!

Вітаємо всіх нас, громадян-однодумців, друзів України і всіх, хто вірить у спільне прогресивне майбутнє, з новорічними та Різдвяними святами!

2016-й, як ми й очікували, виявився надважким: бідність людей, цинізм влади, космічні тарифи, нищення стипендій, дерибан банків, а саме страшне – війна та розкол.

На жаль, при збереженні курсу країни, проблеми будуть лише поглиблюватися. Хочемо побажати, щоб Новий 2017-й усе-таки став переломним — став роком злетів, роком майбутнього, роком відродження надії, роком справжніх змін. Щоб у цей рік наша спільна мрія про квітучу Україну почала здійснюватися. Нехай 2017-й – стане роком любові, благополуччя, праці, принесе мир у кожний дім і повагу один до одного. 

Ми зробимо все, щоб наша Україна модернізувалася, а весь мотлох залишився у минулому. Така країна обов’язково увійде до топ-20 найбільш розвинених за рівнем життя громадян країн світу. Легко не буде, адже спротив системи, зневіра, дріб’язковість, інтриганство – страшні, проте це лише загартовує — попереду ще багато справ і ми обов’язково їх виконаємо на всі 100%.

Нехай Бог береже нас і Україну!

 

Від імені команди Студреспубліки та всього республіканського руху
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки