fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем студента!

Павло Вікнянський: «Вітаємо зі святом! Витримки, віри у свої сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні, та достойного прогресивного майбутнього. Не дамо маніпулювати нами нікому! Борімося – поборемо! Наша Спільна Справа – наша модернізована Україна!»

Повний текст привітання з чудовим святом — Днем студента від лідера республіканців України Павла Вікнянського – читайте далі.

Друзі та подруги, республіканці та республіканки! З Днем студента!

День студента — це не лише туса чи крута вечірка, а зважаючи на історію цього свята, це день, коли  обов’язково треба в небайдужому колі обговорити нашу спільну громадянську відповідальність. І за теперішнє, і за майбутнє. За мир, за те, як вирватися з болота деградації, в якому перебуває Україна, за те, щоб зробити життя кожного громадянина достойним.

Так, прогрес – це справа саме вільних, молодих, енергійних, позитивних, неегоїстичних, творчих і розумних.

Ми маємо прекрасну країну – досить шукати щастя по інших світах. Ставатимемо щасливими тут! Розвиватимемо своє! Бо люди, молодь, студенти – ключове багатство України.

Студреспубліка вже більше 20 років працює зі студентами і для студентів. За ці роки ми провели сотні проектів і наймасштабніших у країні програм — через наші активності пройшли сотні тисяч кращих. Тож час активніше гуртуватися! Місія республіканців надзвичайно відповідальна – ми повинні врятувати Україну від бідності, суцільного інфантилізму, цинізму, егоїзму, лінощів, розбрату й ненависті, від зовнішніх неприятелів й апатії. Ніхто крім нас не здатен здійснити модернізацію України, щоб увійти до топ-20 найбільш розвинених за рівнем життя громадян країн світу.

Саме тому ми продовжуємо працювати, не покладаючи рук і не розслабляючи мізки. Щоденно долаємо складні задачі і вас закликаємо ще активніше долучатися. Бо саме така непроста робота показує справжній патріотизм і любов до України, а не демагогічні балачки з ефірів і трибун. Поки не здійснимо – закликатимемо до солідарності задля реалізації наших спільних цілей заради народу України.

Вітаємо зі святом! Витримки, віри у свої сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні, та достойного прогресивного майбутнього. Не дамо маніпулювати нами нікому! Борімося – поборемо! Наша Спільна Справа – наша модернізована Україна!

Слава Україні й Українському народові! Слава Республіці! Слава всім нам!

З пошаною, від імені всієї команди Студреспубліки

лідер республіканців України
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки