fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем студента!

viknyanskyy-photoПавло Вікнянський: «Зі святом! Солідарності сил, позитивних емоцій, осмисленості будь-яких дій і прогресу-прогресу-прогресу у всьому. Нехай навчання надихає на майбутні звершення! Знайте, Студреспубліка завжди чекає на вас для нашої Спільної Справи!»

Читайте нижче привітання з прекрасним святом — Днем студента від лідера республіканців України Павла Вікнянського.

Друзі, республіканці! З Днем студента!

Молодість, енергія, драйв, креатив і безбашенність, мрії та відчуття, що море по коліна, спрага до змін – усе це про студентів.

Тих із них, хто вірить у майбутнє Україну як заможної країни вільних громадян, гуртує Студреспубліка. Справжній патріотизм, який щоденно доводять республіканці, полягає в тому, щоб облаштувати для нормального життя нашу країну власними силами. І ми переконані, що робити це, як би то не було важко, треба тут – а не «за бугором».

Так, наша місія дуже відповідальна – необхідно фактично врятувати Україну: від бідності, лінощів, ненависті серед громадян, від зовнішніх неприятелів і суцільного інфантилізму. Саме тому ми продовжуємо працювати, не покладаючи рук і не розслабляючи мізки. Ніхто, окрім нас не здатен здійснити модернізацію України, щоб увійти до топ-20 найбільш розвинених за рівнем життя громадян країн світу. Не бійтеся складних задач, у нас усе вийде!

Зі святом вас! Солідарності сил, позитивних емоцій, осмисленості будь-яких дій і прогресу-прогресу-прогресу у всьому. Нехай навчання надихає на майбутні звершення! Знайте, Студреспубліка завжди чекає на вас для нашої Спільної Справи!

Слава Україні! Слава Республіці! Слава всім нам!

З повагою, від імені всієї команди

Національний лідер Студреспубліки
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки