fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-11-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як не дозволити маніпулювати історією і пам’яттю?

Замість пропаганди та політики безпам’ятства — потрібна деміфологізація, зважена та максимально об’єктивна політика пам’яті, яка шукає не те, що розділяє, а те, що робить нас Людьми. Діалог – кращий інструмент. Запрошуємо на III Громадянський лекторій на тему «Політика пам’яті як політика для живих», який відбудеться 16 листопада 2019р. у Києві. Реєструйтесь для участі!

Республіканська відповідь на спроби насадження інтелектуальної несвободи – це вільна, з повагою один одного, дискусія всупереч ідеологізованому офіціозу і загрозам ідеолого-політичного насильства. Без глибокої рефлексії не буває достойного майбутнього. Тому вже втретє у столиці відбудеться Громадянський лекторій від Студреспубліки на тему політики пам’яті за участі активістів/ок, інтелектуалів/ок, студентів/ок. Деталі – далі.

Непростий період, який наразі переживає Україна, особливо потребує громадянського просвітництва: систематичних глибоких діалогів про уроки минувшини і про майбутнє, про універсальні громадянські цінності, достойне місце нашої країни в глобальному контексті тощо.

Громадянські лекторії – це простір свободи без цензури і хейтспічу, де кожна думка важлива і де немає правильних чи неправильних позицій. Ця важлива ініціатива Студреспубліки збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян/ок разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності.

Попередній змістовний доробок республіканців ще раз підкреслив, що громадянські справи, зокрема сфера пам’яті, різноманітні дискусії – то не справа (навколо)державних комісарів/ок, ідеологів/инь, а жодної необхідності в «інститутах безпам’ятства» – немає.

Запрошуємо творити разом атмосферу вільного діалогу, адже глибокий, неупереджений аналіз минулого – це обов’язкова операція для формування прогресистського курсу на модернізацію. Громадянські лекторії від Студреспубліки стали гарною інтелектуальною традицією, справжнім святом для вільних людей.

На III Громадянський лекторій на тему «Політика пам’яті як політика для живих», який відбудеться 16 листопада з 10:00 до 19:00 (початок реєстрації о 09:30) у Києві, у Науковій бібліотеці ім. М.Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, М «Університет», вул. Володимирська 58), запрошуються прогресивні громадяни, історики/ні, філософи/ні, політологи/ні й ін. інтелектуал(к)и, активіст(к)и, журналіст(к)и, студент(к)и. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Інститут вільної історії (Інститут боротьби з безпам’ятством), Наукова бібліотека ім. М.Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга», SendPulse, Telegram-канал «Можливості», Журнал соціальної критики «Спільне».

Умови участі

Про І Громадянський лекторій у Києві (2019; міжнародні відносини)
Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова) 
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава)
 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація») 
Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава) 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки