fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-09-2011 / всі теми /  Україна

Ігри розуму на Студреспубліці

У день незалежностікраїна зробила важливий крок на шляху у ТОП-20. Вона обрала своїх інтелектуалів.

13 команд з 12 міст України змагалися одне з одним у запеклій боротьбі – інтелектуальні баталії розвинулися на тлі гри «Що? Де? Коли?» (спортивна версія). Кипіли недитячі пристрасті, вигуки на кшталт «апелюємо» і «заперечую» лунали весь час, але вони не змінили результату: на 1 бал відірвавшись від минулорічного чемпіону, донецько-запорізької команди «Взмив Мурли», команда «Буковинський Фенікс» довела, що в складі численної делегації Чернівців є місце й інтелектуалам. Проте на цьому випробування не закінчились, опівночі на команду чекав вирішальний поєдинок з командою експертів Студреспубліки. У суперфіналі, який повністю відтворив атмосферу телевізійної версії гри «Що? Де? Коли?» результат 4:6 на користь експертів не дозволив Чернівцям відчути себе остаточними переможцями і безперечно змусить їх наступного року повернутися за перемогою.

І нарешті чемпіонат з гри «Своя Гра», що був проведений сьогодні, закінчив здавалось безкінечну серію інтелектуальних баталій. Результат нікого не здивував – Володимир Богданов із Запоріжжя залишив за собою перше місце, яке утримує вже декілька років поспіль.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Голєва