fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

І тільки мафія не спить…: чемпіонат із «Студентської Мафії» на Студреспубліці-2007

Вже невід’ємною частиною мультифестивалю «Студентська Республіка» стала психологічно-інтелектуальна гра «Мафія». І як показує досвід, шанувальники цього субфесту – найстійкіші та найвитриваліші: дві ночі поспіль відбірні етапи чемпіонату проходили майже до світанку.

На цьогорічній Республіці проводили професійний та аматорський турніри з «Мафії». В професійному турнірі брали участь переможці регіональних відбірних етапів (всього 40 чоловік); в аматорському – всі бажаючі громадяни Студентської Республіки (таких назбиралося 20 душ). Обидва турніри проходили за офіційними клубними правилами.

Не завадили проведенню «Мафії» і деякі організаційні проблеми як-то відсутність технічного забезпечення, масок та карток. Довелося збирати атрибути по регіонах і колективними зусиллями рятувати ситуацію. На жаль, не вдалося також коллективно вирішити проблему з ведучими – на всі ігри їх було тільки троє, незважаючи на прохання про підтримку організаторів. Координатор субфесту Андрій Кавунець з цього приводу зазначив, що «рівень ведучого суттєво впливає на рівень гри в цілому — це ставить під питання професіоналізм клубів Мафії в регіонах, які ведучих не надали.» Також Андрій зауважив, що рівень деяких гравців професійного турніру не відповіє їхньому статусу – це недопустимо для чемпіонату такого рівня.

Попри весь негатив, «Мафія» загалом лишила позитивне враження: в учасників – від можливості зустрітись із своїми колегами з інших регіонів, в організаторів – від загального рівня підготовленості гравців. «Порівняно з минулим роком, намітились явні фаворити – це Київ, Львів та Вінниця — регіони, де ігри проводяться постійно, де діють професійні клуби, які мають високий рівень підготовки і, відповідно, готові жорстко конкурувати з іншими», — говорить Андрій. І представники яких, відповідно, і посіли призові місця:

  • III місце — Дідук Сергій (Вінниця)
  • II місце — Сизоненко Віктор (Київ)
  • I місце — Бородатов Антон (Київ)

В подарунок хлопці отримали по флешці для, так би мовити, «додаткової памяті», оскільки «Мафія» — гра інтелектуальна.

Щодо розвитку і перспектив «Мафії», Андрій зазначив: «Потрібно визначити, яким шляхом розвивається Мафія в рамках НДЛМ і розвивати її в усіх регіонах – тоді турнір стане дійсно загальноукраїнським. Принциповим є також вирішення співпраці з «Мафія Клаб Україна» та його головою Ернестом Федоровим – представники його клубу з м. Київ досить часто жорстко виказували своє невдоволення непрофесіоналізмом гравців інших регіонів.» Цікаво, що серед 40 учасників професійного турніру представниць жіночої половини було 16, а до фіналу пройшли лише двоє. Тож від себе побажаємо «Молодіжній Мафії» більше дівчат в її кланах.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Горбатко