fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Відлуння Студреспубліки було чутно в Диканці, в Решетилівці і навіть у Котельві!

У Полтавi вiдгремiла наймасштабнiша та найграндiознiша подія року – обласний етап мультифестивалю Студреспублiка-2011 на базi вiдпочинку «Ворскла». Не дивлячись на метеопрогнози, не побоявшись дощiв та гроз, студреспублiканцi намагались завоювати всі медалi та перемоги один поперед одного!

Суб-фестивальну естафету розпочав конкурс чоловiчої краси конкурс «Містер Студреспубліки», який складався з двох етапiв: спочатку хлопцiв випробовували на витривалiсть: вони на швидкість бігали, тримаючи на руках чарiвних дiвчат, стрибали на однiй нозi, влучно стрiляли дротиками, змагалися в боях подушками та пройшли багато iнших перешкод, щоб опинитися на дифiле в банних рушниках та показати себе в усій красі: хтось ходив на руках, хтось покоряв красномовством, а хтось покорив усіх своїм співом. Перемогу в даному конкурсі здобув красунчик Дмитро Лузановський, представник педагогічного університету, котрий покорив серця жіночої половини глядачів та журі! А куратором суб-фесту була Юлія Бобир. 

«Quest Патріотів» — із конкурсу на спритність та кмітливість перетворився на справжню битву! Під проливним дощем у нічну пору квестери об’єднались та показали справжні якості молодих патріотів — взаємодопомоги, підтримки та командного духу «тільки вперед ні кроку назад!». І не папірцях, не серед підставних людей, а через “движок” їм на телефони приходили завдання, які потрібно було вирішувати і вмить реагувати! Абсолютну перемогу здобули два капітани команд, які об’єднались в один потужний пошуковий механізм — Олександр Баландаев та Артем Даниленко! Куратор суб-фесту — Олександр Стародубов.

Нічне життя Студреспубліки розділилось не лише на червоних і чорних! Таємні клани мафіозі змагались у вправності свого ремесла у найвіддаленіших районах наметового містечка, як завжди вишукані, дрес-код за правилами. Вони визначили своїх обранців, які поїдуть представляти полтавський клан на Міжнародну Студреспубліку.

1 місце: Кроні (Богдан Іваницький);

2 місце Laccy (Артем Гладун)

3 місце Daniel Tores та Тимур (Денис Дедов та Тімур Тураєв).

Керував мафією Єгор Васильєв.

Кому ж пощастить у коханні, а кому в картах — студреспубліканці визначали дві ночі поспіль, прокинувся справжній спортивний дух на інтерес до гри “Спортивний покер”. Вітаємо переможців Володимира Чупилка та Юліана Яковлева!

Запальна нічна туса під керівництвом Олександра Єжова розважала республіканців кожну ніч! DJ-ї давали майстер-класи, відлуння Студреспубліки було чутно в Диканці, в Решетилівці і навіть у Котельві! 

Протягом всього другого дня жителів Студреспубліки не залишало почуття спортивного азарту, адже з самого ранку розпочався Кубок Стуреспубліки 2011 з міні-футболу. У турнірі прийняло участь 5 команд: “Юність”, Барса“, “Barbara Stration”,Фенікс” і Che Guevara”. Краща команда Студреспубліки визначалася за круговою системою з виходом у плей-оф. В оновний і додатковий час фіналу переможця не визначили і в запеклій боротьбі по пенальті команда «Фенікс» перемогла «Барсу» з рахунком 3:1. Тож за результатами 1 місце — «Фенікс», 2 місце — «Барса», 3 місце — «Barbara Sration», кращим голкіпером став Дмитро Кандиба, кращим захисником – Антон Петтер, форвардомВалерій Красноштан, які отримали грамоти і спортивний інвентар від Секретаря Полтавської обласної організації політичної партії “Народно-трудовий союз України” Євгена Григор`єва. Головним арбітром змагань був Володимир Шило, а куратором міні-футболу — Сергій Гаврилюк. 

За кожним подихом та рухом в житті Студреспубліки завжди слідкували об’єктиви фотокамер та найяскравішими і справжніми виявились на думку журі фото Богдана Іваницького, який зміг передати настрій та яскравий дух Студреспубліки. Куратор фотоконкурсу Яна Біленко. 

Справжнім фурором став конкурс краси «Перша Леді». Усі шість фіналісток були дійсно достойними кандидатурами, кожна яскрава та вишукана, кожна повністю відповідаю званню – Леді. Шкода журі, їм було найтяжче, адже потрібно не лише милуватися абсолютною красою, а ще й обирати найкращу з-поміж найкращих. Нею стала студентка Полтавської державної аграрної академії Олена Хоменко, яка до речі стала і Першою леді глядацьких симпатій, тут думка глядачів та журі співпала. Перша віце-леді – Марина Романович (Полтавський університет економіки і торгівлі), Друга віце-леді — Валерія Васильева (Полтавская державна аграрна академія), Перша леді “Грація” — Тетяна Хмарук (Національний університет харчових технологій, м.Київ), Перша леді “Фото” — Ірина Гришина, Перша леді “Бікіні” — Юлія Березовська. У перерві між конкурсами хотіли порадувати, а вийшло, що просто розірвали публіку своїм виступом брати Реви з команди КВН "Опа-На" (ПНТУ) . Переможниці конкурсу отримали подарунки від заступника голови лагодійного Фонду Андрія Матковського “Полтавська родина” Віталія Нікіпелова. Кураторами суб-фесту були Ірина Писаренко і Альона Тіщенко.

Кожен зміг себе знайти та реалізувати у тій справі, в якій є асом і погода ще раз довела, що бажання — це найпотужніший двигун!

Студреспубліка! Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко, заступник голови Полтавського оргкомітету з питань суб-фестивалів