fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Кришталева сова» знову розгорне свої крила

intelekt_b_v_(1)(3)Привіт, любителі модернізації, літа, пляжів і «Що? Де? Коли?»! Ми раді повідомити, що традиційний турнір із «Інтелектуальних ігор» відбудеться і цього року на фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», який проходитиме 22-25 серпня 2015р. на Арабатці. Долучайся!

«Інтелектуальні ігри»: які саме, скільки учасників у кожній команді та які умови на вас чекають – дізнавайтеся і поспішайте взяти неодмінну участь.

Спеціально для вас ми підготовили пакет із нескладних, але цікавих питань, що заставить ваші мізки поворушитись, незважаючи на спеку та конкурентів. Нагадуємо, що у турнірі можуть зіграти команди, що складаються з мінімум 3-х і максимум 6 осіб. Тож, зараз самий час збирати однодумців, підбирати назву по фен-шую та йти на штурм «Інтелектуальних ігор».

Також необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Online
За додатковою інформацією звертайтеся до Ростислава Іванова, +38 063 199 92 43, thepp34@gmail.com, https://vk.com/id41106989.

Чекаємо на вас на всіх шезлонгах і у всіх наметах фіналу Студреспубліки-2015! Вдалої гри!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євгенія Гмиря