fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-04-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати?

The Freedom of Speech in Terms of Security Challenges, Why Cannot We Limit it? (en)

1747c1cb990b496ca5e2443cd328cd6aРозуміючи весь тягар української кризи, яка розширюється все далі, ми бачимо чіткі загрози для базових гуманістичних, європейських цінностей. Переконані, що ані війною, ані кризою не можна виправдати політику обмеження базових свобод, зокрема свободи слова. Тому 22 квітня 2017р. у Києві Студреспубліка та газета «Нова Республіка» проводитимуть Громадянський лекторій на тему «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Наступ на свободу слова – це, на жаль, реальність в Україні. Про це мовчать, дехто навіть виправдовує. Але це дуже важлива публічна проблема, вона потребує суспільної уваги, обговорення та вирішення. Це і будуть робити представники медій, експерти й активні українці під час Громадянського лекторію. Подробиці – нижче.

Вбивство журналістів, відсутність оперативного розслідування цих справ, відбирання ліцензій, тиск і цькування медій і конкретних журналістів, які критикують владу чи мають альтернативний погляд, погрози журналістам застосуванням насильства, темники для ЗМІ, спроби контролювати інтернет, наявність пропаганди – це все сумна реальність інформаційного поля України. А де ж, власне, дотримання класичних стандартів свободи медій?

photo5436136786993719243Ми переконані, мовчати, робити вигляд, що всіх цих неподобств немає або виправдовувати обмеження свободи слова – це не лише антиконституційно, це реально вбиває державницький проект, позбавляє громадян права знати, робити оцінки, змінювати владу. Україна без свобод, рівних прав і можливостей для всіх її мешканців – це дикість і неототалітаризм!

Як боротися, як вистояти і донести правду до громадян, обговорюватимемо за участі провідних спеціалістів і відомих журналістів 22 квітня з 10:30 до 20:00 (початок реєстрації з 10:00) під час Громадянського лекторію: «Свобода слова в умовах безпекових викликів: чому не можна її обмежувати», що проходитиме в Київському міському Будинку природи (м. Київ, вул. Рогнідинська 3).

До участі запрошуються громадянські активісти, журналісти, медіа-менеджери, блогери, студенти тощо. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Подія проводиться із нагоди 1-ї річниці газети прогресивних людей «Нова Республіка».

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Умови участі
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016)
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки