fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Громадянське суспільство починається з регіонів (оновлено)

Із 11 по 12 червня 2015р. на базі Полтавської державної аграрної академії Студреспубліка проводить інноваційний І Громадянський лекторій «Вільні громадяни, сильні громади – запорука ефективної держави». Запрошуємо!

Прочитавши анонс далі, ви зрозумієте, навіщо республіканці проводять зазначений захід, які віп-спікери будуть читати доповіді під час нього та що залишиться у підсумку, після проведення. Також ви зрозумієте, як потрапити на лекторій.

gromadyansky_lektoriy_Організатори ставлять за мету створити потужний осередок інтелектуальної, змістовної роботи, що стало б засобом посилення актуалізації модернізаційних змін на Полтавщині й Україні в цілому. Формат заходу – інтенсивний лекторій із подальшим обговоренням доповідей на зазначену тему.

Актуальність лекторію полягає у важливості викликів перед державою та світом, які виникли в результаті буремних подій 2013-2015рр. в Україні, ролі громад у забезпеченні стабільності суспільного ладу та поштовху до якісних змін значно зростає. Занепокоєння викликає й імітація здійснення вкрай потрібного проекту децентралізації в Україні, коли б влада від олігархічних ієрархій переходила до мереж громад і вільних громадян.

Серед доповідачів відомі українські, іноземні та полтавські філософи, політологи, футурологи тощо, такі як політологи Андрій Окара й Андрій Мішин, філософ Сергій Дацюк, психолог, священик о. Антоній Рудий, правозахисник Вадим Карастельов та ін.

Участь у проекті візьмуть громадсько-політичні активісти регіону, соціально активні гості, передусім, лідери республіканців із інших регіонів України, журналісти, блогери, держслужбовці та студенти.

На Полтавщині протягом тривалого періоду відбувається доволі ефективний процес обговорення та реалізації проектів у сфері розвитку територіальних громад, одну з основних ролей в якому відіграє Полтавська державна аграрна академія.

Зазначимо, що республіканці вважають прогресивною для України такий формат децентралізації, який отримав назву динамічна децентралізація. Тобто коли відбувається передача повноважень і ресурсів самоврядним громадам, а не територіям, передбачене надання можливостей громадам (не обов’язково територіальним) реалізувати максимальну можливість самоврядних прав. Республіканці переконані, що країна має стати територією свободи націй, культур, ґендеру, релігій, будь-яких спільнот та особистостей, які не завдають шкоди іншим.

^A77C00FB797FE3EFD0740069FBBE258B21746C3071CEA253FE^pimgpsh_fullsize_distr

Запрошуємо всіх прогресивних громадян, незалежно від політичних поглядів, віку, статі чи статків взяти участь у дискусії навколо життєнеобхідного важливого питання – розвитку громадянського суспільства в Україні.

Програма лекторію

Офіційне відкриття 11 червня о 9:30 у залі корпусу №5 Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Із питань участі у лекторії та медіа-супроводу звертатися за тел. (095)7701940, Катерина Окопна – менеджер проекту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки