fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-09-2014 / Аналітика /  Україна

«Хлопці та дівчата, загартовані грою, є надією країни на світле майбутнє!»

Військові полковники Сергій Грабський, фахівець із міжнародної миротворчої діяльності, та Юрій Іванов, віце-президент Всеукраїнського міжконфесійного військово-християнського братства, які були експертами фіналу Студреспубліки-2014 у Рибаківці, прокоментували свої враження від події, що сталася з 23 по 26 серпня 2014р.

Полковник, фахівець із міжнародної миротворчої діяльності Сергій Грабський: «Фінал Студреспубліки-2014 виділяється з поміж інших. Власне, це перший фінал, коли учасники працювали в умовах не «наближених до бойових», а власне у бойових умовах, в умовах, коли війна не є чимось віртуальним і далеким, а є такою, що стосується кожного в Україні.

Чим відрізнялися учасники цієї гри від минулого року — переможним оптимізмом і вірою у майбутнє України як країни вільних людей, країни що твердо стоїть на демократичних принципах. Безперечно, трохи наївно виглядав дещо гіпертрофований україноцентризм учасників гри, проте, з цього україноцентризму і має виростати покоління, яке чітко усвідомлює свою особисту роль у суспільстві й роль і місце України у сучасних політичних процесах. Протягом трьох днів хлопці та дівчата вчилися мислити нестандартно, протистояти психологічному тиску, працювати в умовах обмеження часу і ресурсів. Це складно, це наздвичайно складно, особливо коли в запасі є тільки свій власний життєвий досвід. Але… Але саме ці хлопці та дівчата, загартовані грою, є надією нашої країни на світле майбутнє! Успіхів усім і до зустрічі!»

Вице-президент Всеукраинского межконфессионального военно-христианского братства Юрий Иванов: «В условиях системного украинского кризиса обнадеживает отличная традиция руководства ВМОО «Студенческая республика» собирать студенчество для широкого спектра общения. Хочется отметить слаженную работу команды организаторов по проявлению творчества, настойчивости в идеологических и финансовых изысканиях. Несмотря на обнищание молодежи и ее маловерие в порядочную социальную жизнь, количество участников финала не уменьшается. Сложность смены места проведения  не повлияла на качество размещения, мореплавания, санитарных условий. Все многообразные и разноплановые программы прошли на высоком уровне. Особенно радует, что при таком большом количестве молодых людей, моральном напряжении в регионах страны мероприятия прошли без противостояния и чрезвычайных происшествий.


В плане пожеланий, можно предложить уделять больше внимания на подготовку на местах самих участников финала через отбор по интересам и с помощью индивидуальных заданий. Приятно было бы услышать предыдущего Студенческого президента и депутатов парламента об их работе в течение года. Можно привлекать экспертов для подготовки команд к играм. Хочется активного включения вновь избранных активистов в повседневную жизнь «Республики», планирование их работы как на местах, так и в масштабе страны. Думается целесообразным доведение итогов финала, мнения участников игр до руководства Минобразования, Минмолодежи, ректоратов вузов, широкого круга студентов. С благодарностью за активную жизненную позицию и пожеланием успехов».

Інші статті з розділу Аналітика-2014                                                                      
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юрій Іванов, Сергій Грабський