fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-11-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Херсонський етап «Кращого студента України»

22 листопада 2012 року в Обласному палаці молоді та студентів пройшов фінал Херсонського регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України»Найперспективнішим соціальним проектам запропонували можливість фінансування. 

Участь у фіналі взяли представники 5 вишів Херсонщини: Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського економіко-правового інституту та Херсонського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

Конкурс проходив у веселій і невимушеній атмосфері, дякуючи тому, що глядачі спостерігали не тільки за конкурсною програмою, а й за виступами гостей: дитячих і молодіжних танцювальних колективів, команди КВН «Наверное смешно» й іншими творчими подарунками учасникам конкурсу від активної молоді Херсонщини.

До складу поважного журі увійшли: начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації Олег Кравець, голова Молодіжної ради при облдержадміністрації, голова Херсонської ОО НДЛМ Євген Криницький, директор Молодіжного центру праці, координатор конкурсу в Херсонській області Анатолій Стоцький, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради Антон Єфанов, директор клубу активного відпочинку «Адреналін» (КАВА) Олександр Пузиревич.

За результатами конкурсу переможцями стали:

в номінації «Кращий студент-спортсмен» — студентка ХДУ Шупер Марія;
в номінації «Кращий студент-науковець» студентка ХДУ Загайкан Юлія;
в номінації «Кращий студент-громадський діяч» студентка ХНТУ Смірнова Ганна.

Абсолютним переможцем регіонального конкурсу (комплексна характеристика) було визначено студента Херсонського державного університету Яценка Сергія.

Крім того, кращі соціальні проекти учасників конкурсу, відібрані журі до участі у регіональному конкурсі «Розвиток громадянської активності  молоді на рівні територіальних громад», і будуть мати змогу отримати фінансування на їх реалізацію до 6 тис. грн. кожний.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської Студреспубліки