fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-07-2009 / всі теми /  Херсон

Херсонська Студреспубліка: 32 години нон-стопу

27-28 червня в сел. Лазурне, на березі Чорного моря, база відпочинку «Буревісник», відбувся мульти-фестиваль «Студентська республіка-2009». Захоплююче дійство, під час якого учасники створювали партії, балотувались на владні посади, агітували один одного, заробляли гроші. Все це відбувалось в окремій, незалежній державі Студреспубліка. Громадянами нової країни стали студенти всіх вишів Херсону, всього понад 250 осіб.

Фестиваль пройшов з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді, до Дня молоді, одинадцятий рік поспіль. Цього разу республіка пройшла у форматі мульти-фестивалю. Він включає в себе окрім безпосередньо гри «Студентська республіка» ще й турніри з гри «Квест», «Мафія», «Кубок КВН», «Битва DJ», спортивні заходи та інше.

32 години non-stop велася боротьба за владу в студентській країні. Формувались студентські партії, велась передвиборча агітація та проходили вибори до студентського магістрату та безпосередньо мера студентства Херсонщини.
Окрім політики студенти мали змогу ще й добре відпочити. Вечірню програму підігрівали знані в Херсоні, та й далеко за межами, діджеї та МС. Окрасою вечірки стало проведення конкурсу «Перша Леді». Переможницею конкурсу стала Валерія Потеряйко.

Студентським мером другий раз переобрали представницю Херсонського філіалу Національного університету кораблебудування Катерину Білоконь.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євген Криницький