fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-10-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Харків

Харків вимагає модернізацію від кандидатів у мери

LogoВ Україні активно проходить політична агітація в рамках місцевих виборів. Залишилось меньше тижня до виборів, тому студреспубликанці у Харкові закликають громадян вибрати місцеву владу, яка б насправді відповідала вимогам суспільства. Тому ми висуваємо чіткі вимоги до всіх кандидатів у мери. Підтримаємо тих, хто їм відповідає.

Студреспубліка послідовно виступає за модернізацію України, за її проривний і демократичний розвиток. Ми розпочали з Черкас висувати вимоги до кандидатів у мери. Ініціативу підтримав Харків. Також республіканці Харкова планує провести суботник і дебати серед кандидатів у мери. Але про все по-порядку.

25 жовтня відбудуться чергові місцеві вибори. Чим ближче до дня голосування, тим ближче кандидати закидають українців своїми беззмістовними лозунгами, розповідають про свої недієві програми, а дехто, за звичкою, роздає гречку та згущене молоко. Але республіканців пустими балачками вже не візьмеш.

Харків підхопив ініціативу Студреспубліки і теж висуває вимоги до кандидатів на посаду Харківського міського голови. Як відомо, Харків є студентською столицею України, а отже це неодмінно молодь, яка несе відповідальність за майбутнє країни, тому одна з найважливіших та стратегічних вимог до кандидатів є ставка на молодь. Дані вимоги ми прописали з бачення сучасного студента, яким саме повинен бути майбутній міський голова, щоб молодь Харківщини могла із повною впевненістю та цілком відповідально підтримати цього лідера.

Хто з кандидатів на мера буде повністю відповідати зазначеним вимогам – із тими Харківська Студреспубліка підпише угоду про взаємодію.

Вимоги
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Джамал Корбан