fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-10-2011 / всі теми /  Україна

Гаряча пляжна фотосесія «Першої Леді-2011»

Сьогодні, дивлячись у вікно, там можна побачили лише пожухле опадаюче листя та постійне накрапання дощика… а ще зовсім недавно усі ми насолоджувалися гарячим сонечком і теплим морем під час цьогорічного фіналу Студреспубліки!

Пляжна фотосесія є однією з умов конкурсу, яку також оцінювало компетентне журі. Тому дівчата старалися із усих сил продемонструвати свою красу, грацію та чарівність. І це у них безперечно вийшло! Найкращі фото ви можете переглянути тут.

Цього року усі дівчата представили себе якнайкраще, конкурс краси особистості «Перша Леді» пройшов на ура! І ще, напевно, довгий час зривав дах в усієї «сильної половини» присутніх.

А ми, в свою чергу, вже чекаємо на наступний рік та нових неймовірно гарних дівчат!

Надзичайно приємними погодними умовами змогли піддатися і учасниці «Першої Леді-2011» під час пляжної фотосесії, що відбулася у Криму на базі РК «Сонечко» на березі моря. А фотографував дівчат наш незмінний професійний фотограф Максим Мотайло.

Переглянути фотосесію можна тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Жулай