fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Злагоджено, хоч і… стихійно – флешмоб по-студреспубліканськи

Яскравий суб-фест «Глоубел флешмоб» відбувся на фіналі Студреспубліки-2019. Це непросто, адже потребує злагодженої групової роботи. Найкраща молодь України змагалися в оригінальності та вмінні об’єднати людей, проявити солідарність навколо важливих тем нашого життя.

У чому наші учасники/ці показали себе на найвищому рівні, які саме регіональні делегації найкраще впоралися з непростими завданнями, продемонстрували кмітливість під час фіналу ХХI Студреспубліки (пройшов 23-26 серпня 2019р., на узбережжі Чорного моря, на тему: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління») – в тексті нижче.

Різні флешмоби протягом 3-х діб фіналу ми спостерігали по всій території Студреспубліки. І в наметовому містечку, на пляжі й у морі, на факультативному майданчику, в медіа-центрі, в їдальні, під час голосування на виборчій дільниці. Флешмоби виникали спонтанно, так, що їх ніхто не очікував. Ти можеш йти стежкою – аж тут навколо тебе «виростає» флешмоб!

Учасники/ці своїми флешмобами намагалися передати різні соціальні сигнали. І про єдність України, про дружбу регіонів, про драйв і запал молоді на дію, і про кризу в країні, про необхідність прогресу, і просто те, що молодь любить гарно відпочивати. Ця хвиля прямо підхоплювалася новими й новими флешмобами.

Перемогу розділили студреспубліканці, які змогли краще всіх об’єднати людей – це представники/ці делегацій Буковини та Полтавщини. У нічний час у Чернівецькому РАГСі одружували студентів/ок, кореспондентів/ок медій і всіх бажаючих із різних куточків нашої держави. У денну ж пору Полтавщина, запалювала музикою та динамічними рухами, об’єднувала всіх у танці.


Готуйте свої флешмоби на фінал XXII Студреспубліки-2020 уже зараз!

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Богдан Хоменко