fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-05-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Фестиваль кольорів від Закарпатської Студреспубліки

9_fit_content_widthНайбільш кольорова подія весни на Закарпатті – Холі-фест, що проходив на Народній площі, зібрав 28 травня 2017р. довкола себе студентів, абітурієнтів, батьків із малечею та школярів. Це було щось!

Фарби, сонце, веселі обличчя, щаслива молодь і дітки – так проходила вибухова туса, де всі «розмальовували» одне одного кольоровими фарбами холі.

Захід виявився яскравим і в буквальному сенсі слова, і за наповненням: веселішим його зробило не лише інтерактивне спілкування ведучих із публікою, а й виступи Вєрки Сердючки, Світлани Лободи, Тетяни Буланової та Леді Ґаґи – щоправда, не справжніх, а у виконанні пародиста. Крім того, музичну частину підтримала фіналістка «Голосу країни» Ганна Шміляк.

Співорганізатор фестивалю голова Закарпатської slajdСтудреспубліки Володимир Білонка розповідає: «Холі-фест – в Ужгороді відбувається вперше. Минулого року ми презентували Студреспубліку й задіяли фарби холі. Тоді ще не знали, як рухатися, але вийшло цікаво: ми побачили, що на це є попит. Нині співпрацюємо з дистриб’юторами цих фарб в Україні й домовилися про дальші контакти. Презентуємо Студреспубліку в яскравих кольорах. Фарби екологічно чисті і легко змиваються. Наше місто різнобарвне і має великий туристичний потенціал, у нас багато іноземних студентів. Ужгород комунікабельний і готовий до всього, головне – грамотно все організувати».

Звісно, не оминули увагою фестиваль і студенти з Індії, яких прийшло більше десятка, а дівчата навіть одягнули національне вбрання. Віджай Секар та Арумугам Кудіарасумані, кажуть: «У нас удома таке свято традиційне і теж відбувається навесні. Це свято поєднує всіх: у нас виходять розважатися друзі, цілі сім’ї. Ми вперше святкуємо холі в Україні, хоча й живемо тут уже три роки. Це фестиваль любові і кольорів. Нам подобається».

2_fit_content_width10_fit_content_width

 

 

 

 

 

 

 

Цікаві та веселі конкурси, кидання фарб і перетягування канату додавали веселощів. Разом із тим усі охочі, дізналися всі деталі про регіональну Студреспубліку-2017. А ти будеш там, на Закарпатській Студреспубліці?
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Медіацентру УжНУ