fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-04-2011 / всі теми /  Україна

Феєрія краси та розуму «Перша Леді»

Кажуть, що якщо жінка красива — то не дуже розумна, і навпаки… Спробуємо довести, що це абсолютно не так. Уже зовсім скоро у Києві, 4 червня 2011р., о 18.30, у Національному академічному театрі оперети відбудеться феєричне шоу, в якому візьмуть участь 13 красунь — чарівних студенток із усієї України.

Конкурси краси не є рідкістю у наш час, але загальнонаціональний конкурс краси «Перша Леді» єдиний у своєму роді. Це унікальний благодійний проект, який стартував у 2006 році в рамках легендарної Міжнародної програми «Студентська республіка».

Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

Дуже важливо, що кожна з учасниць вже пройшла кілька етапів відбору: від перемоги на регіональному конкурсі краси «Перша Леді» (відбулися в усіх регіонах України), підготовки дівчатами соціальних проектів, їх захисту, залучення прибічників під час інтернет- і sms-голосувань до проходження через горнило півфіналу конкурсу.

Одним з головних завдань конкурсу є благодійна діяльність — тому кожна з учасниць реалізувала власний соціальний проект: для дітей із соціально–незахищених верств населення, дітей із різними вадами здоров’я, соціальних сиріт, людей похилого віку тощо. Про реальні підсумки цих проектів прозвітує кожна конкурсантка.

Основною метою організаторів конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки України, а й сприяння забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо конкурсу в тому, що це конкурс не лише зовнішності, а конкурс краси особистості.

Переможниця фіналу конкурсу буде рекомендована до участі у міжнародному конкурсі краси Lady International у місті Батумі (Грузія).

Яскраве шоу фінального етапу конкурсу «Перша Леді» у Києві стане гарним подарунком для жителів столиці: прекрасні ведучі, захоплююча драматургія свята, в програмі — «зірки» (група SMS, Олександр Ктиторчук, Кирило Туриченко, Наталія Шелепницька, група Fresh, Роман Заданюк та ін.), а захід відвідають знамениті політики, представники fashion-індустрії (Анна Савчина, Олег Скирда, Анастасія Іванова, Наталія Кущ, Олена Карпішина й ін.) та ін., з якими буде змога вільно поспілкуватися.

Після гранд-шоу на всіх чекає кращий клуб Києва «ПаТіПа», де відбудетья афтепаті для глядачів «Першої Леді» (всім, хто прийде — безкоштовний коктейль)!

Квитки можна придбати в мережі кас КВИТКИ.UA (044) 238 2 888, в хед-офісі Студреспубліки (044) 529 13 75, у поширювачів у вишах або в касі театру.

 

За довідками з питань медіа, партнерства та брендінгу звертайтеся до бренд-менеджера Крістіни Жулай: (097) 9252767, brand-manager@studrespublika.com

Пляжна фотосесія 2010
Пляжна фотосесія 2009

Конкурс краси особистості «Перша Леді»!

***

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки ГО «Світ ділових людей», Українського фонду миру та Фонду сприяння розвитку мистецтв
Сприяння:
Київська міська державна адміністрація
Партнери:
мережа ювелірних салонів «Абрикос», таксі Maxim, Linae 12, I-SPA-Інтерконтиненталь, годинники Edelweiss, квітковий магазин «Стрекоза», Euro<26, Magicfoto, мережа магазинів «Рай аксесуарів», Craftholic, I.C.Lab, Всеукраїнська незалежна профспілка працівників модельного бізнесу
Одяг від дизайнерів:
Олег Cкирда, Nai Lu-na by Anastasia Ivanova, «Лінія К2», весільний салон Madonna, Karpishina
Інформаційна підтримка:
всеукраїнський щотижневик «7я», журнал Loaded, ex.ua, «Украинская баннерная сеть», газета «Молодь України», Hotmode.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки