fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

ФАВ шукає небайдужих

ЧоловічокМи не можемо бути байдужими до безладу, зубожіння і «безнадьоги» навколо, тому нині акцентуємо саме на соціальному контексті конкурсних робіт Фестивалю аматорського відео. Підключай мозок, фантазію, друзів і відеокамеру — та вперед, на пошук нових ідей на фіналі Студреспубліки-2016, що відбудеться 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом. Тема — «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді».

Якщо ви хочете створити креативну роботу, яка викриває значущі соціальні проблеми, спрямовує всіх нас до позитивних сценаріїв модернізації України, котра буде заставляти нас плакати або сміятися, і продемонструвати її на всю країну, тоді вам до нас. Деталі, умови участі – в анонсі.

Робота має бути спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей без комерційних мотивацій. Зміст відеороботи повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення суспільних проблем, привертати увагу людей до важливості й актуальності подолання того низхідного, що відбувається навколо нас. Завдання ФАВу — показати, яким має бути позитивний сценарій модернізації України.

Загалом, Фестиваль аматорського відео проходитиме у 3-х номінаціях:

  • «Гран-прі Фестивалю аматорського відео» (за соціальне відео),
  • «Найкращі студреспубліканські новини-2016»,
  • «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1».

Якщо ти бачиш проблему! Якщо ти знаєш, що її можна вирішити! Якщо тобі не байдуже… Вкажи на цю проблему всім!

Вимоги до відео:

1. Тривалість відео – від 60 до 120 с.
2. Відео повинне бути знято на відеокамеру або фотоапарат із функцією відеозйомки.
3. Відео не повинно містити сцен із насильством та/або порнографією.
4. Прем’єра ролика — на фіналі (тобто відео має бути нове, не фігурувати в інших джерелах, проектах, соцмережах тощо (крім номінацій «Найкращі студреспубліканські новини-2016» і «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1»).
5. Формат відео:
повна свобода творчості.

Умови участі:

1. до участі у конкурсі допускаються всі, хто бажає.
2. Відео необхідно надсилати у форматі AVI або MPEG4 на e-пошту:
pavilonisvk@outlook.com
3. Разом із файлом у листі повинні бути зазначені:назва відео,інформація про себе (ім’я та прізвище, номер паспорту Студреспубліки (який Ви отримуєте, пройшовши онлайн-реєстрацію Студреспубліки), а також роль і ПІБ кожного, хто брав участь у створенні ролика (режисер, оператор, монтажер, актор тощо):


4. Останній термін прийому робіт — 2
3 серпня 2016р.
Заборонене відео алкоголю, наркотиків, порнографії, фашистських і сепаратистських сценаріїв та іншого, що не відповідає етичним нормам.

Тож, бери з собою відеокамеру, ноутбук і натхнення!

Звертайтеся з усіх питань до кураторки суб-фестивалю Вікторії Павілоніс, 066 875 43 58, pavilonisvk@outlook.com. Також проконсультуватися можете у куратора мульти-фестивальної частини Олега Слизька: 066 673 54 00, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Павілоніс