fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Визначені кращі студентські відеовитвори-2019

Яскраві спогади про літо й особливо про фінал Студреспубліку-2019 досі гріють нас. Завдяки ФАВу, тобто «Фестивалю аматорського відео», ми маємо можливість не лише дізнатися про кращих студентських відеографів/ок, але й пригадати, як там усе відбувалося — на самій Події Покоління, відчути крізь відео, зняті прямо там, шалену енергетику від молоді з усіх куточків України [+ відео].

Суб-фест, як і весь фінал ХХI Студреспубліки, що тривав із 23 по 26 серпня 2019р. на узбережжі Чорного моря, мав тему «Суб’єкт моденізації України — відповідальність Покоління». Саме тут молоді кіномитці та -мисткині могли показати свої творчі, соціальні ідеї на повну. Хто став перемож(ни)цями — далі.

ФАВ завжди об’єднує творчих, креативних і трішки шалених учасників/ць, які прагнуть проявитися, розповісти свої думки в оригінальному відеоформаті. На фінальній Студреспубліці вони дотримувалися теми події, розкривали її — й робили це по-своєму, творчо. Адже за допомогою відео, інколи навіть без слів, можна передати значно більше, ніж стосами напрацьованих проектів і пропозицій в урядових стінах.


Отже, в номінації «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів» перемогу здобула Буковинська делегація.

Нагороду одразу у 2-х номінаціях «Найкращі студреспубліканські новини-2019» і «Найкраще відео на тему «Суб’єкт модернізації України — відповідальність Покоління» отримав Святослав Гнатонко (м. Київ).

  

А Олександр Мазуряк (Чернівецька обл.) виборов кубок першості в номінації «Найкращий тематичний шведінг».

Суб-фестиваль тривав 2 дні, протягом цього часу відчувалася достойне змаганняіж учасниками/цями, а під час презентації найкращих відео, глядачі та глядачки шаленими оплесками підтримували наших суперпрофі. Вітаємо, за вами великі кіноперемоги!

 

 

 

 

 

 

Ну а ми чекаємо вже на нові чудові відеороботи на фіналі ХХ Студреспубліки-2020.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Руслана Дзюба