fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Режисер/ка, сценарист/ка, оператор/ка – ти це вже вмієш

Компромати, зізнання у вірному коханні, пристрасті, сльози, істерики – все це майстерно знімали прогресивні та круті відеоаматори в рамках «Фестивалю аматорського відео», який пройшов на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки [+ відео].

24-27 серпня  2018р. на Чорноморській косі відбувся фінал Студреспубліки на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». 20 суб-фестивалів залучили активну молодь із усіх регіонів країни. Як ми всі разом зробили ще один крок до нового українського кіно – дізнавайтеся далі.

Непросто у житті бути першими, а ще складніше по крупинках відродити майстерність нашого кіно, конкурувати з відеометрами світу, «розкласти на епізоди» найвибагливіших критиків/ес. Але завжди є шанс, коли за справу беруться відчайдушно та щиро.

 

 

 

 

 

 

 

Три номінації? – Не проблема!
Три дні змісту, прогресу, драйву яскраво передати? – Взагалі не питання!
Так одночасно подумали всі учасники/ці суб-фестивалю, проте перемога любить найкращих.

 

 

 

 

 

 

Кубок у головній номінації «Найкраще відео на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» вибороли представники/ці Полтавщини. Ні, не думайте, що студреспубліканцям вас немає чим вразити. Ці хлопці та дівчата кілька тижнів буквально «виношували» ідею, знайшли кращих із кращих, аби втілити її – і ось результат.

Кубок і дипломи переможців/ниць за номінацію «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів» поїде у Харківську обл.

Прокачати всіх новими ідеями і новим баченням зуміли вони – оригінальні Чернівці. Ще б пак. Тільки їм вдалося «віджати» перемогу у номінації «Найкращий тематичний швединг».

Оцінювали роботи наших маестро профі-судді: Михайло Коришев – надзвичайно талановитий український відеооператор; Павло Краснобріжий — Студентський президент України-2006/2007; Олег Литвин – куратор ФАВу.

Суб-фест тривав 2 дні, всі були на драйві й змагання пройшли зі здоровою конкуренцією, де кожен зміг проявити себе з самих сильних сторін. Дякуючи всім за витримку і силу, які кожен вклав у ФАВ, суб-фест пройшов на відмінно!

Ну й, звісно, всіх запрошуємо і чекаємо вже на фіналі ХХI Студреспубліки. Творитимемо достойне українське кіно разом!

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Литвин