fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Творці кіно, яке змінило світ, починали з аматорського відео

Яка роль кіно у досягненні прогресу і миру та, власне, в нашому житті? Хто захоплювався Д’Артаньяном і гардемаринами і досі носить капелюха? А звідки мода на бороду – сліди ведуть до «Зоряних війн»? Чому фільм «Земля» українського режисера Олександра Довженка визнано одним із кращих в історії людства (і не він один), а нині український кінематограф у занепаді? Де брати фахівців/чинь для українського кіноренесансу? На фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки — на Фестивалі аматорського відео. Є що показати? — Давай, до нас!

Про те, як республіканці працюватимуть із зачатками відродження вітчизняного кінематографу, які номінації розіграють на фіналі XX ювілейної Студреспубліки, який пройде з 24 по 27 серпня 2018р. під Очаковом та як узяти участь – читайте далі.

Якщо у тебе є талант до створення крутих відеоробіт і бажання їх презентувати іншим людям, тоді ти неодмінно повинен узяти участь у Фестивалі аматорського відео на тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Поспішай подавати конкурсні роботи!

Робота має бути спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей без комерційних мотивацій. Зміст відеороботи повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення суспільних проблем, привертати увагу людей до важливості й актуальності подолання того низхідного, що відбувається навколо нас.

Загалом, ФАВ проходитиме у 3-х номінаціях:

  • «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1»,
  • «Найкраще відео на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті»,
  • «Найкращий тематичний шведінг».

У нашій країні сотні проблем, на жаль, їх просто ігнорують. Інколи, бо вважають, що нереально вирішити, іноді, – бо лінь щось робити, бо просто байдуже, а часто-густо, бо пропаганда відволікає увагу від справжніх проблем. Змінемо цей порядок!

Вимоги до відео в номінаціях:

1. тривалість відео – від 60 до 180 с;
2. відео повинно бути знято на відеокамеру або фотокамеру з функцією відеозйомки;
3. відео не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, порнографії, дискредитувати Студреспубліку;
4. прем’єра ролика — на фіналі (тобто відео має бути нове, не фігурувати в інших джерелах, проектах, соцмережах тощо (крім номінацій «Найкращі студреспубліканські новини-2018» і «Найкраще бонусне завдання для Студентських магістратів №1»);
5. формат відео: повна свобода творчості.

Критерії оцінювання: операторська робота, режисерська робота, акторська робота, монтажна робота, розкриття теми, оригінальність.

Умови участі:

1. до участі у конкурсі допускаються всі, хто бажає;
2. відео необхідно надсилати у форматі AVI або MPEG4 на e-пошту: office@studrespublika.com;
3. разом із файлом у листі повинні бути зазначені: назва відео, інформація про себе (ім’я та прізвище, номер паспорту Студреспубліки (який Ви отримуєте, пройшовши онлайн-реєстрацію), а також роль і ПІБ кожного, хто брав участь у створенні (режисер(к)и, оператор(к)и, монтажер(к)и, актор(к)и тощо). Онлайн-реєструйтеся тут:

4. останній термін прийому робіт — 23 серпня 23:00.

На запитання відповідає куратор «Фестивалю аматорського відео» Олег Литвин, 068 89 62 164, litvin.olejka@gmail.com

Як проходив Фестиваль аматорського відео на фіналі Студреспубліки-2017




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Литвин