fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
10-09-2010 / всі теми /  м. Київ

Досить заговорювати проблеми!

8 вересня 2010 року в Києві у корпусі Мінсім’ямолодьспорту на Десятинній відбулося засідання круглого столу з лідерами молодіжних та дитячих громадських організацій під головуванням нового директора департаменту молодіжної політики міністерства Ігоря Хохича. Активну участь у дискусії взяв Лідер Студреспубліки, голова Секретаріату Українського молодіжного форуму Павло Вікнянський.

Від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту  у заході взяли участь також директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Андрій Мішин, начальник відділу по роботі з молодіжними та дитячими громадськими організаціями Анатолій Білий та ін.

Під час засідання круглого столу будуть розглянуті зокрема, питання президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»; про проект Доктрини молодіжної політики; відкриття Будинку української молоді; співпраці між Міністерством та молодіжними та дитячими громадськими організаціями; вдосконалення проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, та перелік пріоритетних завдань, відповідно до яких у 2011 році здійснюватиметься державна підтримка програм всеукраїнських молодіжних, дитячих організацій тощо.

Дискусія виявилася доволі жвавою і навіть жорсткою, адже не так часто вдається зустрітися лідерам організованої молоді та владі, яка має реалізовувати державну молодіжну політику.

Виступаючи Лідер Студреспубліки, голова Секретаріату УМФ Павло Вікнянський застеріг владу та присутніх від того, щоб знову, як і за попередньої влади, демагогічно не заговорювати справжні проблеми молоді. Тому не треба нескінченно «вносити пропозиції» до різноманітних «платформ» – треба прийняти чітку Стратегію реалізації державної молодіжної політики, наприклад, на 10 років – і рухатися по ній.

Звертаючись до нового керівництва молодіжного департаменту міністерства Вікнянський зауважив, що кращої можливості для нової владної команди зробити щось гарне для молоді, ніж зреалізувати провалений раніше Рік молоді, просто немає.

Серед присутніх можна було побачити також Станіслава Куценка, Володимира Виговського, Олександра Горгана, Олександра Стефановича, Анатолія Половинця, Андрія Черних, Сергія Митрофанського, Бориса Скребцова та ін.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вл.інф.