fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-06-2015 / Без рубрики /  м. Київ

«Доля Богдана Гаврилишина» — сюжет кіно

Гаврилишин25 травня 2015р. актив Київської Студреспубліки відвідав прем’єрний показ документального фільму «Доля Богдана Гаврилишина», який відбувся в Національній опері України. Республіканцям пощастило і поспілкуватися з героєм стрічки.

Різноманітне та цікаве життя без перебільшення великого українця, всесвітньо визнаного економіста, учасника Партнерської ради Студреспубліки Богдана Дмитровича Гаврилишина показали за допомогою документальної стрічки «Доля Богдана Гаврилишина», яку вже переглянули сотні киян і серед них — республіканці. Читайте нижче про їх враження.

Стрічку знімали 5 років. Її продюсером, режисером і сценаристом став Олег Вечеров, він створив цікаву кінорозповідь про життя видатного українця, економіста зі світовим ім’ям. Фільм складається виключно зі спогадів Богдана Гаврилишина: про його село, професію лісоруба у Канаді, вивчення англійської, навчання в університеті, створення Міжнародного інституту менеджменту у Женеві й ін.

По завершенню фільму Богдан Гаврилишин продовжив спілкування з гостями. На завершення він додав: «Те, що я можу робити для своєї Батьківщини, це не є заслуга, це благословення. Мені дуже пощастило у житті. Всі мої думки завжди з Україною, і я вірю, що молодь її змінить».

Представники Студреспубліки сфотографувались на згадку та вручили Богдану Дмитровичу символічний подарунок — фірмову, «космічну» футболку Студреспубліки.

Після перегляду фільму всі гості відчули неймовірний прилив сил і натхнення. Стрічка не просто мотивує, після неї хочеться розвиватися, відкривати нове і рухатися вперед, до своєї мрії, незважаючи ні на що… Дякуємо, Богдане Дмитровичу, за те, що змінюєте світ!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Тютюнник