fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Дніпропетровськ

Дніпропетровськ готовий до фіналу

У Дніпропетровську відбулися вибори Студентського магістрату. Обрати кращих представників регіону для участі у фіналі Студреспубліки вирішили у неділю, 10 серпня 2014р. Без великих компаній та гучної музики — ОДГ-частина вмістила в собі спілкування, обговорювання стратегії гри та вибори Студвлади. Темою дискусій, інколи дуже спекотних була: «Нова регіональна модель Дніпропетровщини».

Спочатку говорили про причини виникнення надзвичайної ситуації у державі, потім про наслідки та ключові зміни у політичному та суспільному житті країни. Міркували про можливі ризики та варіанти майбутнього, виявилося, що навіть серед студреспубліканців є діаметрально різні думки: від продовження війни до 2015 року та початку ІІІ Світової до вирішення питань зовнішньої політики до грудня цього року. Тим цікавіше буде спостерігати за грою дніпропетровчан на фіналі!

Звичайно, що фізична культура студреспубліканців Дніпра завжди була і буде предметом гордості нашої команди. Тому у програмі дня були волейбол, плавання та фрісбі.

Так – наприкінці серпня дніпряни обрали «команду мрії», тобто депутатів Студентського магістрату:

1. Олег Манко,
2. Артем Ліфшиць,
3. Карина Шевченко,
4. Ганна Волинець,
5. Дмитро Подворчанський,
6. Артур Пугач,
7. Надія Шаповалова,
8. Аліна Самарська,
9. Денис Дорошенко.

Студентським мером Дніпропетровщини за одностайним голосуванням став Олексій Алєксєєнко, студент Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Цей хлопець бере участь у мульти-фестивалі вже 3-й рік і надзвичайно добре грав на фіналі-2013 року, тому вибір студреспубліканців був швидким і впевненим.

За словами Олексія: «Цього року регіональна Студреспубліка не відбулася у тому форматі, як ми планували. Але ситуація у державі не така, щоб гульбанити. Сподіваюся на сповнений конструктивом фінал Студреспубліки у Рибаківці!»

Готуються хлопці та дівчата до фіналу вже з сьогоднішнього дня, чекайте нових сюрпризів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба «Студентської республіки. Dnepr Style»