fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Дебати як спосіб виховання свідомої громади

Запорізькі студреспубліканці зустрілися у Парку відпочинку «Дубовий Гай» із місцевими дебатерами, щоб повчитися, власне, дебатувати. Було і цікаво, і корисно.

Студреспубліка завжди активна. Особливо, коли фінал найбільшої молодіжно-змістовної події України зовсім незабаром! Як реалізували бонусне завдання переможці Запорізької «регіоналки» — у матеріалі далі.

У форматі тренінгу Антон Назаренко, відомий студентський діяч та інтелектуал, дебатер, представник Запорізького відділення ВМГО «Федерація дебатів України», голова Студентської ради Запорізького національного університету та депутат Молодіжної міської ради Запоріжжя 31 липня 2016р. змістовно розповідав студреспубліканцям минулих років, Студентському меру й усім охочим про дебати, чому саме цю технологію потрібно розвивати на всіх рівнях самоврядування, як студентству, так і представникам міських громад. Також розбирали як правильно будувати тренінги так, аби посил тренера був почутий правильно.

Антон розповів, що дебати — це найбільш ефективний спосіб чітко та доказово представити свою думку до опонента, спосіб розвинути критичне, об’єктивне мислення. Як технологія, дебати існують вже понад 200 років, і важко перерахувати всіх відомих політиків, президентів, громадських діячів та інших успішних або публічних людей в цілому, що займалися дебатами раніше та займаються досі.

Дебати — форма конструктивного діалогу, коли ти розумієш суть проблеми, знаходиш потрібні аргументи, аби довести, що проблема існує і вона вагома. І для будь-кого надзвичайно важливо розвивати у собі навички дебатера, аби довести, наприклад, міській владі, що існує проблема, яка потребує негайного вирішення. Таким чином, навіть можна зосередити увагу міста, країни на тих проблемних питаннях, вирішення яких призведе до покращення життя як громад в цілому, так і кожної людини окремо. oES1Wy-rpOM

Заняття дебатами може стати в пригоді і представникам окремих професій, де потрібно доводити свою точку зору, наприклад, працівникам у сфері правозахисту, а також фактично для кожної людини, оскільки завдяки дебатам людина може навчитися об’єктивно дивитися на речі, відрізняти пропаганду та маніпуляції від «чистої» інформації.

На цьому зустріч не завершилась. Учасникам тренінгу була надана можливість закріпити теоретичний матеріал практикою: під керівництвом Антона Назаренка новоспечені дебатери розбирали, як правильно побудувати власні виступи, тренінги, аби основна думка не була втрачена. Для цього будь-якому тренеру для початку треба розібратися, для чого він проводить тренінг, яка мета і яких результатів він прагне отримати після його завершення.

Також дізналися про те, як правильно вибудувати тренінг за часом, аби учасники не втрачали пильності та краще засвоювали інформацію. Усі передані знання Антон Назаренко вдало застосував впродовж усього тренінгу, й усі учасники перебували у гарному настрої та отримали вагомий досвід, мотивацію змінювати своє життя на краще. Змінюй своє життя на краще зараз і ти — такий посил шле Запорізька «Студентська республіка» до кожного. До зустрічі на фіналі Студреспубліки-2016 на морі під Очаковом, що відбудеться з 24 по 27 серпня на тему «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді»!

Фанфары, свет, уходим в закат!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки