fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-10-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Дебати» — відстоювання позиції цінується передусім

З 24 по 27 серпня 2013р. під час проведення фіналу XV ювілейної Студреспубліки серед багатьох суб-фестів проводився турнір по «Дебатах». Суб-фестиваль, який поєднує в собі вміння думати, правильно і влучно говорити та переконувати у своїй правоті. Читайте, що з цього вийшло.  

Цього року Студреспубліка була по-особливому цікавою та включала багато новинок, конкурсів, «фішок». Традиційний суб-фестиваль «Дебати» залишився незмінним, однак зацікавленість до нього і бажання взяти участь значно виросло у студреспубліканців, що не могло не втішати.

Турнір із «Дебатів» тривав протягом двох днів. Першого дня проходили показові ігри від представників Дніпропетровщини, які професійно займаються «Дебатами» та вирішили показати свою фаховість для нових гравців і навчити їх правильно і впевнено тримати себе перед суддями й аудиторією. Другого дня всім учасникам ще раз нагадали правила турніру. Учасники грали за британським парламентським форматом, коли уряд підтримує певну тезу, що є темою гри, а опозиція, навпаки, її заперечує.  


По завершенню турніру було визначено три найкращі команди. Третє місце отримала Дніпропетровська команда з оригінальною назвою «Мучайся» (Артем Ліфшиц і Микола Маленький), друге — команда з Миколаєва з однойменною назвою «Миколаїв» (Анастасія Загородник та Олег Горун), перше місце вибороли ще одні представники Дніпропетровщини, цього разу з простою й оригінальною назвою «Паша і Олег» (Павло Краснощок та Олег Манко).

PS Ніколи не перестану дивуватися креативу, які проявляють наші учасники.

Звання найкращого спікера по праву було віддано Павлу Краснощоку (м. Дніпропетровськ). У подарунок він отримав планшет від компанії Impression.

Тож, бажаю подальших перемог учасникам і продовжувати розвивати свій потенціал і надалі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк