fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-09-2017 / всі теми /  Україна

Бізнес академія від Philip Morris Ukraine

Poster A3Philip Morris Ukraine оголошує набір на навчання в Бізнес академії, яке проходитиме протягом 2-х місяців у Києві та Харкові. Поспішайте подати заявки й отримати багато практичної інформації для успішного старту вашої кар’єри, а також ви матимете реальну можливість по закінченню навчання стати членом команди міжнародної компанії Philip Morris Ukraine. Увага, актуально до 25 вересня, отже поспішіть!

Хто саме може стати слухачем Бізнес академії, як потрапити туди, коли і де буде навчання, як воно буде організоване – всі деталі в матеріалі нижче.

Бізнес академія — це пізнавальний бізнес-курс, який дає розуміння механізму функціонування таких структурних підрозділів великої міжнародної FMCG компанії, як продажі, маркетинг, фінанси, HR, інформаційні системи, виробництво й ін. Philip Morris Ukraine відбирає на навчання студентів 3-6 курсів. Тривалість курсу – 2 місяці. Заняття проходять щосуботи з 11:00.

Подати заявку на участь в Академії можна до 25 вересня 2017р. Для цього необхідно відсканувати QR-код на зображенні з плакату (на вашому смартфоні, якщо є додаток Viber, відкрийте розділ «Інше» та використайте функцію QR code), вам відкриється сторінка, де необхідно буде відгукнутися на вакансію та додати своє CV англійською мовою. Далі вам необхідно пройти онлайн-тестування та співбесіду.

До 5 жовтня дізнавайтеся про результати відбору й отримуйте запрошення на перше заняття, яке відбудеться 7 жовтня. Заняття будуть проходити в Києві та Харкові.

Не пропустіть реальний шанс ознайомитися з функціонування міжнародної компанії, дізнатися, як взаємодіють основні її структурні підрозділи, й отримати реальну можливість крутого першого робочого місця. До речі, Студреспубліка рекомендує, бо в цій авторитетній міжнародній компанії ефективно працюють республіканці, ну, і тому що це один із найбільших платників податків і благодійників в Україні.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Philip Morris Ukraine